Switch için Witcher 3 vs Diablo 2

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta Switch OLED aldım, konsolun içini dolduruyorum. Şu anlık Zelda totk, Mario wonder, Metro 2033, Redux Saints Row 3, Saints Row 4'e sahibim. Sizce Witcher 3 mu daha iyi olur Diablo 2 mi? PC'de Diablo 4 var. Witcher 3 de PS4 Series S ve PC'de, oynadım ama bitiremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diablo II biraz eski ve efsaneleşmiş bir oyun, türün en önemli isimlerinden, eski olduğuna aldırış etmeyecekseniz tavsiye ederim. Çeşitli sınıflarla oyunu tekrar tekrar bitirebilirsiniz. (Remastered halini tercih edebilirsiniz galiba eski hali yok Switch'te)

Witcher 3'ü oynamışsınız zaten.

Yerinizde olsam Mario Odyssey alırdım. Witcher 3'ü Switch'e almıştım çözünürlük ve FPS tatmin etmedi. PS5'te bitirdim aralarında dağlar kadar fark var, bence bilgisayar veya ev konsolu varsa AAA oyunlar oradan oynanmalı, Switch'e sadece özel oyunları alınmalı.

Yerinizde olsam Mario Odyssey alırdım. Witcher 3'ü Switch'e almıştım çözünürlük ve FPS tatmin etmedi. PS5'te bitirdim aralarında dağlar kadar fark var, bence bilgisayar veya ev konsolu varsa AAA oyunlar oradan oynanmalı, Switch'e sadece özel oyunları alınmalı.

Zaten Mario Odyssey bitirmiştim Switch'i ozel oyunlar için aldımda arada da Third party oynarim elde oynamak hoşuma gitti PS5 yerine aldım iyi ki almışım.

Geri
Yukarı