Switch önerisi

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Şu anda bu Build var önümde fakat yedek Switch istiyorum. Tüm klavyeyi değiştirmeyeceğim birkaç tane alsam yeter ucuz şekilde farklı bir Switch önerir misiniz? Şuandaki yeterince tok başka bir şeyler bakıyorum.

Silent switchlere veya zıt olarak clicky bakabilirsiniz, creamyler zaten neredeyse tok sesli. Clicky baş ağrıtır, yeni birşey denemek istiyorsanız silent deneyebilirsiniz ama haz verir mi bilemem😀 (Akko Fairy)

Silent Switch'lere veya zıt olarak clicky bakabilirsiniz, creamyler zaten neredeyse tok sesli. Clicky baş ağrıtır, yeni bir şey denemek istiyorsanız silent deneyebilirsiniz ama haz verir mi bilemem😀 (Akko fairy)

Mekaniğe o kadar para verip silent almak mantıklı gelmedi.

Blue Switch saçma MX Cherry kırmızı Switch alıp taksam sıkıntı olur mu? Brown ya da sarı da olabilir aslında ucuz olsun 10-20 tane alırım zaten.

Mekaniğe o kadar para verip silent almak mantıklı gelmedi.

Blue Switch saçma MX Cherry kırmızı Switch alıp taksam sıkıntı olur mu? Brown ya da sarı da olabilir aslında ucuz olsun 10-20 tane alırım zaten.

Kusura bakmayın yedek alacakmışsınız ben komple değiştireceksiniz zannetmiştim. Switchlerde gidiş mesafesi farklı olacağı için hissiyat garip ve hoş olmayabilir. Akko’lar minumum 45’li satılıyor onları ele. MX’lerde yay sesi olabiliyor önermem. Gateton oil king iyi olur gibi geldi. Gateron Oil King Switchler

Geri
Yukarı