Switch oyun önerisi

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Şu ana kadar Mario Odyssey Mario wonder Zelda botw Zelda totk Mario Kart 8 Deluxe oynadim yeni bir Switch oyunu almak istiyorum. Aklımda animal crossing splatoon 3 Pokemon arceus smash bros Ultimate var ve her türlü öneriye açığım, yardımınızı bekliyorum.

@SadeceYiğit @MisakiTaro hocalarim fikirlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
Şu ana kadar Mario Odyssey Mario wonder Zelda botw Zelda totk Mario Kart 8 Deluxe oynadim yeni bir Switch oyunu almak istiyorum. Aklımda animal crossing splatoon 3 Pokemon arceus smash bros Ultimate var ve her türlü öneriye açığım, yardımınızı bekliyorum.

@SadeceYiğit @MisakiTaro hocalarim fikirlerinizi bekliyorum.

Animal Crossing al bence. Mario'nun tüm oyunlarını dene. Hepsi ayrı bir deneyim sunuyor. Metroid Prime Remastered da fena değildir. Ayrıca arkadaşların ile Super Smash Bros. Ultimate aşırı zevkli oluyor. Son olarak Zelda fanboyu olarak the Legend of Zelda: Link's awakening öneriyorum.

Animal crossing al bence. Mario'nun tüm oyunlarını dene. Hepsi ayrı bir deneyim sunuyor. Metroid Prime Remastered da fena değildir. Ayrıca arkadaşların ile super smash bros. Ultimate aşırı zevkli oluyor. Son olarak Zelda fan boyu olarak the Legend of Zelda: Link's awakening öneriyorum.

Teşekkürler yeni bir Zelda ve Mario oyunu istemiyorum halihazırda tears of the kıngdom ve Mario wonder var ve daha oynamadım bile animal crossing çok tatlı almayi düşünüyorum yanında bir tane daha oyun alacağım Marvel Ultimate alliance Pokemon arceus splatoon 3 veya smash bros nasıldır arkadaşım yok arkadaşlarım LoL'den başka bir şey oynamıyor.

Teşekkürler yeni bir Zelda ve Mario oyunu istemiyorum halihazırda tears of the kıngdom ve Mario wonder var ve daha oynamadım bile animal crossing çok tatlı almayi düşünüyorum yanında bir tane daha oyun alacağım Marvel Ultimate alliance Pokemon arceus splatoon 3 veya smash bros nasıldır arkadaşım yok arkadaşlarım LoL'den başka bir şey oynamıyor.

Pokemonları seviyorsan (ben gibi çılgın seviyesinde) alınır. Marvel Ultimate Alliance ve Splatoon 3 hakkında bir şey diyemem, oynamadım. Smash bros için illaha arkadaşa ihtiyacın yok. Gene çok severek oynarsın. Sadece arkadaşlarla ayrı bir tadı oluyor.

Doom Eternal.
Dying Light.

Özel oyun istiyorum onları zaten PC'de oynadım yüksek kalitede.

Pokemon'ları seviyorsan (ben gibi çılgın seviyesinde) alınır. Marvel Ultimate alliance ve splatoon 3 hakkında bir şey diyemem, oynamadım. Smash bros için illaki arkadaşa ihtiyacın yok. Gene çok severek oynarsın. Sadece arkadaşlarla ayrı bir tadı oluyor.

Oyun seçmek cidden çok zor iş nereye baksam başka bir oyun çıkıyor animal crossing garantiledim fakat 2. oyunu secemiyorum.

Özel oyun istiyorum onları zaten PC'de oynadım yüksek kalitede.

Oyun seçmek cidden çok zor iş nereye baksam başka bir oyun çıkıyor animal crossing garantiledim fakat 2. oyunu secemiyorum.

Hocam şu an nasıl bir oyun istiyorsanız ona göre alın bence. İleride diğerlerini zaten alırsınız.

Hocam şu an nasıl bir oyun istiyorsanız ona göre alın bence. İleride diğerlerini zaten alırsınız.

O zaman smash bros ve animal crossing alacağım smashi ailemlede oynarım belki teşekkürler yardımın için dövüş oyunu sevmiyorum ama N64 smash brosu oynarken çok sarmıştı üstelik eski telefondan kasa kasa oynamıştım şimdi Switch OLED'de yeni smash deli gibi eğlendirir muhtemelen.

Hocam sizi çok yordum kusura bakmayın bir sorum daha olacaktı acaba voucher ile 2 oyun mu almalıyım yoksa fiziksel olarak Birtane mi oyun almalıyım switch 2 çıkınca suanki switchimi ve oyunlarımi satıp daha rahat almış olurmuyum sizce

Son düzenleme:

Geri
Yukarı