Switchleri değiştirilebilen klavye önerisi

Bütçe
1500

Fazer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 senedir Gamepower Ogre klavye kullanıyorum, son 6 aydır çeşitli sorunlar çıkarıyordu servise gönderdim hiçbir şey yapmadan tuşlar değişti demişler, geldi sorunları aynı duruyordu, ben de araştırmadan direk gidip hot swap özelliği vardır sanarak Switch ve tuş çıkarıcı aparat siparişi verdim ve hepsi elimde patladı :)

Bu hot swap işini yeni öğrendim, bana tuşları istediğim renge göre ayarlanabilen (Gamepower'ı sönük beyaz yapıp öyle kullanıyordum genelde rengi sabit olan rengarenk klavyeleri sevmiyorum) ve Switch'leri kolaylıkla lehimsiz sökülüp değişebilen fiyat olarak 1.5k ve altı klavye önerebilir misiniz?

Çok Pro bir şey aramıyorum açıkçası, yaşım biraz geçkin akşam işten gelip bir iki el CS:GO atıyorum hepsi o kadar ama 2 sene sonra Switch bozulduğunda kolayca değişmek de isterim :)

Edit: Bu arada eklemeyi unuttuğum bazı konular var, büyük enter tuşu, keypad bölmesi aradığım özellikler arasında. Şu an red Switch kullanıyorum ama red, blue fark etmez.

Anladım teşekkür ediyorum, peki bu aldığım switchleri elimdeki klavyeye lehimleyebilir miyim? Bi sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı