Symbian Anna/Bella için önereceğiniz programlar

vayvan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Symbian Anna/Bella için önereceğiniz programlar hangileri olur camera, tarayıcı vs. C6-01 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program olarak: Opera Mini, Shazam, Office Mobile, Photorim
Oyun olarak: Angry Birds serisi, 2048, Monopoly, I Must Run

Bunların çoğunu mağazada bulamazsın ama internette bulabilirsin.

Aynı telefon bende var. Launcher olarak Mağazada Eight Launcher var eight yazarak da bulabiliyorsun galiba. Kilit uygulamaları ile bayağı Windows Phone gibi oluyor telefon ayarları da yaparsan. Reboot programı var hızlı bir şekilde yeniden başlatıyor aleti. PhotoFx. Herhangi bir ekran görüntüsü alma programı işine yarar heralde bilmiyorum ama. BrightnessControl diye bir program var tıkladığında direk parlaklık ayarlayabiliyorsun. Opera mobile olabilir. Quick USB programı da işini görebilir. Hızlı bir şekilde USB yi ne amaçla kullanacaksın ayarlayabiliyorsun. Screenlock programı var oda güzel tıkladığında kilitliyor telefonu. O dediğim Launcherı kesinlikle öneririm şarjı yüzde olarak falan görebiliyorsun ben beğendim herhalde başkaları da bir şeyler yazar.

Bayağı uzun oldu ama kusura bakma.

Bilmiyorum ben ama yarın bir bakarım yada birisi önerir herhalde.

Yarın bakalım o zaman.

Program olarak: Opera Mini, Shazam, Office Mobile, Photorim
Oyun olarak: Angry Birds serisi, 2048, Monopoly, I Must Run

Bunların çoğunu mağazada bulamazsın ama internette bulabilirsin.
Photorim indirdim güzelmişte, kayıt yapamadım kaydet diyorum galeride yok nereye kaydediyor?

Kamera uygulaması derken retrica gibi bir şey mi ?

Hem onun gibi hem de daha çok çekme özelliğini içinde barından bir program. Yani foto düzenleme için retrica gibi çekim için panoramik çekimi bile içinde barından bir uygulama.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı