Synapse Razer Deathadder Chroma Görmemesi

AcharaD

Kilopat
Daha fazla  
Amerika'dan hediye gelen Razer Deathadder Chroma mouse normal olarak calisiyor ancak Synapse yazilimini yukledigimde Synapse programi mouse gormuyor. Eminim bir cozum yolu ya da baska birininde basina gelmistir, deneyimlerinizi ve cozum yolunu paylasirsaniz cok memnun olacagim. Nette 3-4 saattir bakiniyorum ama bir sonuca varamadim.

Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Windows 7 ye desteğimiz biteli çok oldu. Windows 10 a güncelleyin.
Razer Synapse'i silip, tekrar kurun. Ayrıca farenin fotoğrafını atar mısın? Çakma Razer Deathadder Chroma olabilir.

Bir çok yöntemi denedim ama nafile. En son Razer live chat'den biriyle kontrol ettik gelen ürünün seri numarasıyla çok fazla kayıt olduğu gözüktü sistemlerinde. Tanımamasının sebebi de fake olması dedi müşteri temsilcisi. eBay 'dan kesinlike mouse almayın benden tavsiye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir çok yöntemi denedim ama nafile. En son Razer live chat'den biriyle kontrol ettik gelen ürünün seri numarasıyla çok fazla kayıt olduğu gözüktü sistemlerinde. Tanımamasının sebebi de fake olması dedi müşteri temsilcisi. eBay 'dan kesinlike mouse almayın benden tavsiye.
İade et, sıfır mouse al kendine. Ayrıca büyük ihtimalle eline geçen mavi renk olanı. O farenin Razer ile hiçbir bağı yok, replika modelini yapmış adamlar.

İade et, sıfır mouse al kendine. Ayrıca büyük ihtimalle eline geçen mavi renk olanı. O farenin Razer ile hiçbir bağı yok, replika modelini yapmış adamlar.

Ürün Amerika 'dan ebay 'dan alınma hediye geldi ordan değişim şansım yok maalesef, rengi multicolor yani deathadder chroma diye geçen model. artık böyle kullanacağız yapacak bir şey yok sanırım.

Bu arada Technopat forum moderatörleri emin olun en az sizin kadar türküm ve elimden geldiğince Türkçeyi düzgün kullanmaya çalışıyorum, şu an içinde olduğumuz konu mouse 'un bir arıza bir problem konusu bu problemi çözüm yollarından biride forumda yazılmıştı klavye dilini ingilizceye getirin konumu abd yapın diye bende üstteki mesajlarımda keyfimden türkçe karekter kullanmamazlık yapmadım, ilk okula giden bir bilgisayar kullanıcısı bile mesajı okuduğunda ingilizce klavyeden yazıldığını anlar.

Yeni üye olmuştum ama ilk mesajda 1 günlük yasaklama / ban pek iyi izlenim bırakmadı doğrusu biraz daha anlayışlı olabilirsiniz .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı