Synaptics.exe nasıl temizlenir?

Lexyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bilgisayarımda her .exe yi açtığıma Synaptics.exe açılıyor temizlenmiyor Malwarebytes Kaspersky Bitdefender ile denedim bulmuyorlar. Nereden bulaştığını çözemedim. Bu Synaptics.exe virüsünü nasıl temizlerim D diskim yok yedekleyemem önemli bilgilerim var formatlayamam napmamlazım? (bir de her dosyayı açtığımda _cache_discord.exe gibi şeyler oluşuyor.) ( arkada Synaptics.exe açık değil programdata dada yok. Ancak bir program açtığımda _cache_discord.exe oluşuyor. Eskiden Synaptics.exe görünürdü görev yöneticisinde şu an görünmüyor Bitdefender tespit etmişti ama hala uygulamaların _cache_leri oluşuyor ne yapabilirim?) Bilgisayarımda hala güvenlik olsun diye Kaspersky Security Cloud - personal versionu barındırıyorum.
(Hepsiylede tam tarama yaptım Malwarebytes'le falanda ama tespit etmediler.)

Son düzenleme:
Windows otomatik kurmuş olabilir. :) İstiyorsanız dosyayı bir yükleyin, bakalım.
Hocam dosya yok dediğim gibi nerde olduğunu flnda bilmiyorum ProgramData diyor antivirüsler baktım yok Synaptics diye klasörde yok ama birşey tetikliyor. (gizli dosyaları gösterme açık) Hocam Windows kurulduğunda böyle bir programda yoktu.
Windows otomatik kurmuş olabilir. :) İstiyorsanız dosyayı bir yükleyin, bakalım.
Hocam ordamısınız?
Hocam?

Son düzenleme:
Zararlı olmayan şeyi zararlı yapma derdiniz nedir? Laptop kullanıyorsanız otomatik sürücü güncelleme ile gerekli yazılımı indirmiş. Silmeye zaten çalışmayın üreticinizden de güncel değilse güncelleyin touchpad yazılımını.

Zararlı olmayan şeyi zararlı yapma derdiniz nedir? Laptop kullanıyorsanız otomatik sürücü güncelleme ile gerekli yazılımı indirmiş. Silmeye zaten çalışmayın üreticinizden de güncel değilse güncelleyin touchpad yazılımını.
Hocam öyle diyorsanız öyledirde TouchPad yazılımı indirmedjmki ayrıca windows geldiğinde böyle bir program yoktu.

Geri
Yukarı