Çözüldü System aşırı disk kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

192809

Kilopat
Rainbow 6 oynarken System adlı hizmet aşırı disk kullanıyor. RAM yetersizliğinden dolayı SSD'den çaldığını düşünüyorum. %100 disk kullanımı olunca da oyunum droplanıyor. DirectX'te bu durum yok ama Vulkan'a göre düşük FPS alıyorum. Son güncellemeden sonra oldu sanırım. SSD'mi RAM'i takviye etmek için kullanmasını nasıl önleyebilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
RAM yetersiz geliyorsa ve SSD, RAM olarak kullanılıyorsa SSD'nin RAM olarak kullanılmasını kapatırsanız oyun çöker. RAM yükseltmesi yapın.
DotA 2'de test edip sonucu bildireceğim. WHQL olmayan 20.8.3 sürümündeyim.

Gigabyte AB350M D3VsSD'nin yazma hızı 480 MB yaklaşık, RAM 2666MHz.

RAM konusunda bir sıkıntınız gözükmüyor, ssdnizde 100 GB alan varmış, sistemiizedeki antivirüsleri silin ve Malwarebytes ile taratıp silin eğer antivirüs kullancağım diyorsa webroot kullan.
En güncel sürümdeyim. Eski sürüme döneceğim sanırım.

Büyük ihtimal beta sürümünü indirdiniz lütfen önerilen sürümü indirin.

RAM konusunda bir sıkıntınız gözükmüyor, ssdnizde 100 GB alan varmış, sistemiizedeki antivirüsleri silin ve Malwarebytes ile taratıp silin eğer antivirüs kullancağım diyorsa webroot kullan.
GPU driverlarını denedikten ve Dota 2 Vulkan testini yaptıktan sonra sonucu paylaşacağım. 8GB R6 için yeterli bir miktar.

Ryzen 3 2200G Vega 8 için 20.4.2 sürücüsünü bulamadım. Başka öneri var mı? @Kerem00
Eski GPU driverında şimdilik sorun daha az gibi. Uzun vadede sonuçları bildireceğim. Dota 2 dahil. @Kerem00
Rainbow Six kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım. Dota akıcıydı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı