System çok fazla RAM kullanıyor

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar GameLoop'tan PUBG oynamak istedim ama sonuçlar maalesef böyle. Bu durumu düzeltecek bir şey var mı? Oyuna girdiğimde 1200 MB'ye kadar çıkıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki program System'i kullanıyor. Programı kapatınca kullanımlar nasıl? Eğer normale iniyorsa, programı açtığınızda System'i kullanıyordur. Bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

Ayrıca programı nereden indirdiniz? Ve sorun ne zaman başladı?

Demek ki program System'i kullanıyor. Programı kapatınca kullanımlar nasıl? Eğer normale iniyorsa, programı açtığınızda System'i kullanıyordur. Bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

Ayrıca programı nereden indirdiniz? Ve sorun ne zaman başladı?
Orjinal siteden indirdim. Programı kapatınca System'in kullandığı RAM 130MB'ye düşüyor.

Orjinal siteden indirdim. Programı kapatınca System'in kullandığı RAM 130MB'ye düşüyor.
Tamamdır hocam program kullanıyormuş. Eğer orjinalse virüslü değildir zaten. Keyfinize bakabilirsiniz, eğer sorunun çözüldüyse çözüm olarak işaretlemeyi unutma.
Az önce baktım. Bende niye system adında bir dosya yok ?
Hocam System herkeste olması gerekiyor. Dikkatli bakın.

Tamamdır hocam program kullanıyormuş. Eğer orjinalse virüslü değildir zaten. Keyfinize bakabilirsiniz, eğer sorunun çözüldüyse çözüm olarak işaretlemeyi unutma.
Hocam GameLoop kullanıyor olabilir ama benim konuyu açma amacım "System çok fazla ram kullanıyor" olması. Bunu düşürme yöntemi yok mu? Yoksa bende biliyorum GameLoop'un kullandığını.

Hocam GameLoop kullanıyor olabilir ama benim konuyu açma amacım "System çok fazla ram kullanıyor" olması. Bunu düşürme yöntemi yok mu? Yoksa bende biliyorum GameLoop'un kullandığını.
Hocam ihtiyacı var ki kullanıyor. Bunu engellemeye çalışmak doğru olmaz ve böyle bir yöntem olduğunu düşünmüyorum. Hem kısıtlasanız bile performans sorunlarına yol açabilir.

@Falsey hocam sorununuz çözüldü mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı