Çözüldü "System" çok fazla CPU kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abdullawp0_msrp

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, neden olduğunu bilmediğim bir sebepten oyunlara girdiğimde System %60 CPU kullanmaya başlıyor. Boştayken %20 kullanıyor ne yapmam lazım neden kaynaklanıyor bilen biri veya yardım edebilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rez ya aynı sorun bende de var ne yaptıysam düzeltemedim. %5-10 arası CPU kullanıyor dosyanın köküne indiğimde "ntoskrnl.exe" isimli bir sistem dosyası var format attım defalarca aynı sorun

Ben ekran kartı driverımı sildim tamamen, sonra tekrar yükledim ve düzeldi. İstersen sen de deneyebilirsin.
Rez ya aynı sorun bende de var ne yaptıysam düzeltemedim. %5-10 arası cpu kullanıyor dosyanın köküne indiğimde "ntoskrnl.exe" isimli bi sistem dosyası var format attım defalarca aynı sorun

Rez ya aynı sorun bende de var ne yaptıysam düzeltemedim. %5-10 arası CPU kullanıyor dosyanın köküne indiğimde "ntoskrnl.exe" isimli bir sistem dosyası var format attım defalarca aynı sorun

Ben ekran kartı driverımı sildim tamamen, sonra tekrar yükledim ve düzeldi. İstersen sen de deneyebilirsin.

Çözüm
Nasıl tamamen silebilirim ve hangisini sildin NVIDIA GPU mu Intel mi?

NVIDIA'nın ekran kartı driverını sildim
Arama yerine girdim oradan Aygıt Yöneticisi oradan görüntü bağdaştırıcısı ekran kartına sağ tıkladım cihazı kaldır dedim gelen yerde bu cihazın sürücü yazılımını sil dedim sildi sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve kurulu olarak geldi.

Geri
Yukarı