System of a Down'un Türkler ve Azerilere atıp tutması

647624518

Hectopat
Makaleler
8
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlemediyseniz izlemenizi öneriyorum çünkü SOAD gurubunun Azerilerin ve Türklerin Ermenilere sebepsiz yere savaş açtığını ve Ermenistan'daki askerlere yardım için bağış topladıklarını açıklıyorlar. Yıllardır dinlediğim metal grubunun gerçekleri görmezden gelip diğer dinleyen kitlesinin beyinlerini yıkadıklarından dolayı kendilerinden soğudum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu izlemediyseniz izlemenizi öneriyorum çünkü SOAD gurubunun Azerilerin ve Türklerin Ermenilere sebepsiz yere savaş açtığını ve Ermenistan'daki askerlere yardım için bağış topladıklarını açıklıyorlar. Yıllardır dinlediğim metal grubunun gerçekleri görmezden gelip diğer dinleyen kitlesinin beyinlerini yıkadıklarından dolayı kendilerinden soğudum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Gereksiz, yeteneksiz, sıfır kalite bir grup.
Prim vermeyin bu gereksizlere.
Hani savaş karşıtıydın, Protect the Land nereden çıktı güzel kardeşim.
Hepsi toplanıp bir Dave Mustaine olamazlar Dystopia ve Marty gittikten sonra yazılan albümler kötü olsa da içlerinde insanlık yok.
Adamlığın dibi burada.
Megadeth Türkiye'de Saz Çaldı Kimse Tanımadı – The Geyik
Dave Mustaine: “İstanbul'da Sıradan Giyindiğimiz ve Bere Taktığımız İçin  İnsanlar Bizi Tanımadı” – Türk Gitar

Her yerde barbar Türkler diye geziyorlar, geçmişte kalmış bir millet, kaale alınmaya değmez. Ne yapmışsak unutamamışlar gittikleri her yerde bizi kötülüyorlar. Millete duygu sömürüsü yapıyorlar.
Yeniliğe açık değiller, hep yalan yanlış anlatıyorlar.
Kim Kardashian zaten onların yalancı kraliçesi, sürekli Türkleri kötüleyen postlar paylaşıyor.

Ermenistan şu anda öylece kaldı ve hiçbir işlevi yok açıkçası. Ülkenin savaş gücü sadece dıştan toplanan bağışlarla sağlanıyor. Hiçbir devlet şu anda Ermenilerin arkasında durmak istemiyor çünkü hiçbir kazançları olmayacak. Ermeni Devletinin kötü kararlarının sonuçları bunlar, zamanında birilerinin gazına gelip kimsenin desteğini alamayınca da şimdi "savaş dursun!!" "bize yardım edin!" gibi yardım çığlıkları atmaya başladılar.
@Buğra S Megadeth gerçekten adamdır.

Geçmişte yapılanlardan farklı bir şey değil.

Ermeniler Doğu Anadolu'da Türkleri öldürdü.
Osmanlı Devleti, Ermenileri ülkeden sürme bahanesiyle katletti.

Kabaca birkaç örnek. Yine aynı algı yaratılmaya çalışıyor. Olayı sorgusuzca kabul edenleri ve sorgusuzca reddedenleri görmek komik açıkçası. Sizin ''Ermeniler yine yağ gibi suyun üstüne çıkıyor.'' dediğiniz gibi tam zıttı durum Ermenilere de gayet güzel yedirildi. Aynı ön yargı onlarda da mevcut.

Yani olay bundan ibaret. Algı yaratmaya çalışan bir grup ve sorgusuzca kabul eden yahut reddeden bir kitle. Milyarlık dinleyicisi olduğunu düşündüğümüzde gayet normal bu yaptıkları.

Ayrıca bir grubun şarkılarını bütün Ermenilere mâl etmek saçmalıktan başka bir şey değil. Kimseye inanmayın.

Geçmişte yapılanlardan farklı bir şey değil.

Ermeniler Doğu Anadolu'da Türkleri öldürdü.
Osmanlı Devleti, Ermenileri ülkeden sürme bahanesiyle öldürdü.

Kabaca birkaç örnek. Yine aynı algı yaratılmaya çalışıyor. Olayı sorgusuzca kabul edenleri ve sorgusuzca reddedenleri görmek komik açıkçası. Sizin ''Ermeniler yine yağ gibi suyun üstüne çıkıyor.'' dediğiniz gibi tam zıttı durum Ermenilere de gayet güzel yedirildi. Aynı ön yargı onlarda da mevcut.

Yani olay bundan ibaret. Algı yaratmaya çalışan bir grup ve sorgusuzca kabul eden yahut reddeden bir kitle. Milyarlık dinleyicisi olduğunu düşündüğümüzde gayet normal bu yaptıkları.

Ayrıca bir grubun şarkılarını bütün Ermenilere mâl etmek saçmalıktan başka bir şey değil. Kimseye inanmayın.
Iki tarafta birbirine suç atıyor o diyor ben haklıyım diğeri diyor ben haklıyım. Ama yine de Ermeniler her fırsatta durduk yere bizi kötülüyorlar. Yüz milyonlarca takipçisi olan Kim Kardashian zaten ortalığı karıştırıp duruyor. Türkiye'de yasayan bir sürü Ermeni var ama Ermenistan'da yasayan çok Türk yok. Kafaları sadece bizim aleyhimize, çalışıyor diyebilirim. Ermenistan meclisinde Türk bayrağı yakılma olayı da var. Yurtdışında da YPG, PKK yandaşları ile Türklere sürekli protesto yapıyorlar.

Geri
Yukarı