System Of A Down dinlerken kötü hissetmek

Ortada bir kaynak yok fakat Türk düşmanı olmaları ne ifade ediyor? Şarkının içeriği düzgün ise kafanıza takmayın. Amacınız müziği dinlemek, kişilikleri kendinize beğendirmek değil.

Dinleyen var. Türk düşmanı olduklarına dair bir içeriğin, kaynağın var mı?
Var. Mesela grubun üyelerinden birisi türklere ve azerilere orklar diye hitap etti. Ya da holy montain klibi. Sahte Ermeni soykırımını falan anlatıyorlar.

Ortada bir kaynak yok fakat Türk düşmanı olmaları ne ifade ediyor? Şarkının içeriği düzgün ise kafanıza takmayın. Amacınız müziği dinlemek, kişilikleri kendinize beğendirmek değil.
Bende böyle düşünüyorum ama sanki ortalıkta bende SOAD dinliyorum diyince linç yiyecek misim gibi hissediyorum :D

Var. Mesela grubun üyelerinden birisi türklere ve azerilere orklar diye hitap etti. Ya da holy montain klibi. Ermeni soykırımını falan anlatıyorlar.

Bende böyle düşünüyorum ama sanki ortalıkta bende SOAD dinliyorum diyince linç yiyecek misim gibi hissediyorum :D
Ama işin diğer bi kısmida bu grup zamanında Türkiyede konser vermek istemiş ama türkiye izin vermemiş. Neden konser vermek istediler acaba.

Son düzenleme:
Ben System Of A Down dinliyorum. Vatan haini gibi hissetmiyorum çünkü adamlar Türkiye'ye değil devlete laf ediyorlar. System Of A Down hakkında yayılan haberlerin çoğu eski zamanlarda hit almak için paylaşılmış kaynağı olmayan sahte haberler. Çok sadık bir dinleyici olarak söylüyorum bunu, System Of A Down çok farklı bir yetenek.

Sanırım bundan böyle daha fazla dinlemeliyim.
Neden?

Ben System Of A Down dinliyorum. Vatan haini gibi hissetmiyorum çünkü adamlar Türkiye'ye değil devlete laf ediyorlar. System Of A Down hakkında yayılan haberlerin çoğu eski zamanlarda hit almak için paylaşılmış kaynağı olmayan sahte haberler. Çok sadık bir dinleyici olarak söylüyorum bunu, System Of A Down çok farklı bir yetenek.
Olabilir müziği cidden güzel.

Politik olarak yakın eksendeymişiz.
Türklerin ermenilere soykırım yaptığı iddiası tamamen saçmalık. Ki iddialarının bir tane dayanağı yok. Hepsi tamamen türkiyeyi işgal edememenin acısı. Ermenistan azeri köylerini yakıp yıkıyor masumları öldürüyor sonra türkiye ermenistana karşı çıkınca türkiye mi kötü oluyor.

Türklerin ermenilere soykırım yaptığı iddiası tamamen saçmalık.
Grubun vokali Serj Tankian bizzat Ermeni Soykırımı'nın kurbanı bir aileden geliyor. Dedeleri soykırım sırasında Lübnan'a göç ediyorlar. Sonrasında California'ya taşınıyorlar ve Serj orada bir Ermeni okulunda okuyor. Grubun back vokali ve gitaristi Daron Malakian ile de orada tanışıyorlar. Ayrıca vokalist Serj'ün aslının Kayseri olduğu söyleniyor. Soykırım öncesi akrabaları orada yaşıyor olabilir.

Yani soykırımın olduğu ortada. Ayrıca şu anda da Karabağ'da 120.000 Ermeni maalesef Azerbaycan'ın soykırımına uğruyor. Karabağ'ın gazı, yemek ve su ihtiyaçları hiçbir şekilde karşılanmıyor ve karşılanması engelleniyor. Uzun süredir böyle bu, dondurucu kışta insanlar ısınamamıştı.

Geri
Yukarı