System THREAD EXCEPTION NOT HANDLED mavi ekran hatası

sezer3636

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Ryzen 5 5600
- PowerColor Hellhound RX 6600XT
- Team T-Force Delta TUF 2X8 3200 CL16
- B450 Aorus Elite
- Rampage Moon Chill 240
- Team Group Mp33 256GB
- PHANTEKS PH-P550G 550W AMP
- Gamepower Medusa 7.1- Gamepower Ogre Rgb Red Switch- Logitech G300s- msi optix g27cq4
Durdurma kodu: System THREAD EXCEPTION NOT HANDLED
Tahminimce ekran kartımın HDMI sesi ile çakışıyor. Driver güncellediğim zaman bu hatayı alıyorum. Denetim masasında ve aygıt yöneticisinde program görünmüyor. Driver kurunca da ünlem işaretiyle aygıt yöneticisine giriyor. İşlev görmüyor yine de Program ekle kaldır da görebiliyorum. Çözüm yolunu bilen belirtsin. Sistem:
MSI B450M'a Pro Max
Windows 10 son güncelleme 64 Bit orijinal lisans
ASUS RX580 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Kullandığınız RGB yazılımlarını kaldırın. Özellikle de Patriot ile alakalı.

2) MSI ile alakalı tüm yazılımları kaldırın.

3) BIOS sıfırlayın. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sadece BIOS pilini söküp yaklaşık olarak 30 saniye beklemeniz yeterli olacaktır.

4) Aşağıdaki driverı indirin ve daha sonra internetten DDU yazılımını indirin. DDU'dan ses sürücüsünü seçtikten sonra Realtek (WIP) seçin. Daha sonra işlemleri başlatın ve bilgisayarınız yeniden açılırken internet ile olan bağlantısını kesip bu indirdiğiniz sürücüyü kurun. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatınca geri internet bağlantısını verirsiniz.

Driver: https://download.msi.com/dvr_exe/mb/realtek_audio_R.zip

5) Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın.

1) Kullandığınız RGB yazılımlarını kaldırın. Özellikle de Patriot ile alakalı.

2) MSI ile alakalı tüm yazılımları kaldırın.

3) BIOS sıfırlayın. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sadece BIOS pilini söküp yaklaşık olarak 30 saniye beklemeniz yeterli olacaktır.

4) Aşağıdaki driverı indirin ve daha sonra internetten DDU yazılımını indirin. DDU'dan ses sürücüsünü seçtikten sonra Realtek (WIP) seçin. Daha sonra işlemleri başlatın ve bilgisayarınız yeniden açılırken internet ile olan bağlantısını kesip bu indirdiğiniz sürücüyü kurun. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatınca geri internet bağlantısını verirsiniz.

Driver: https://download.msi.com/dvr_exe/mb/realtek_audio_R.zip

5) Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın.

Denedim hocam olumsuz teşekkür ederim.

Geri
Yukarı