System32/drivers/etc/hosts Trojan virüsü uyarısı

VENGEANCE ANGEL

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Esnaf
Can sıkıntısından Kaspersky indirdim, sistemde virüs var mı yok mu diye bakmak istedim. Windows 10 Pro kullanıyorum, ilk kurulumda hemen KMSpico ile etkinleştirme yaptım, DWS çalıştırdım. Kaspersky hosts dosyasına Trojan dedi ve silmeye çalışıyor. Dosyayı karantinaya almış olsa gerek, şu an hosts dosyasına erişemiyorum "kullanımda" diyor. Büyük bir güvenlik zaafiyeti midir, Ne yapmam gerekir?
"Casus domainleri hosts dosyasına ekle, ve Firewall'da engelle" seçeneğinden olmuş olabilir mi?

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-10_022328.png
    resim_2022-01-10_022328.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 202
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende senin gibi her format sonrası KMSpico ile etkinleştiriyordum ama zararlarını anlatan bir video izledikten sonra tek seferlik 20TL vererek Windows10 key aldım ve onunla etkinleştiriyorum. KMSpico kullanma kullandırtma.

Hocam 18 TL verin ömür boyu etkinleştirme anahtarınız olsun onu kullanın.

Bende senin gibi her format sonrası KMSpico ile etkinleştiriyordum ama zararlarını anlatan bir video izledikten sonra tek seferlik 20TL vererek Windows10 key aldım ve onunla etkinleştiriyorum. KMSpico kullanma kullandırtma.
O videoyu bana da gönderebilir misin? Merak ettim izlemek istiyorum. Ayrıca o key aldığın link vs. neyse artık rica etsem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı