Çözüldü system32.exe virüsü nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Virüs olabilir aslında. System32 hizmet olarak çalışıyor mu?

Bu adamın System32 olarak geçiyor. Virüs gibi. Tam tarama yapın:

Hocam arkadaş Malwarebytes ile tarama yaptığını belirtmiş. Olsa bulmaz mıydı? Bulurdu bence.

Bu virüsü format atmadan nasıl silebilirim? Görev yöneticisinde 20, 23 MB arasında bir RAM tüketiyor. 0.1 ağ tüketiyor. Dosya konumu da C:\windows. Anti virüs programım Malwarebytes ve bilgisayarı komple taradım ama bu virüsü bulamadı.
  • RAM: 16 GB.
  • Ekran kartı: RX 580 8 GB.
  • İşlemci: Intel Core i5 9400F 2.90GHz
  • Sistem türü 64 Bit.

Eki Görüntüle 1038089

Sağ tık yap dosya konumunu aç. Eğer System 32 dosyası yani sistem dosyası ise C diskinde System32 klasöründe gözükür. Eğer farklı bir dosyada gösteriyorsa Malwarebytes kurup virüs taraması yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu virüsü format atmadan nasıl silebilirim? Görev yöneticisinde 20, 23 MB arasında bir RAM tüketiyor 0.1 ağ tüketiyor dosya konumunda C:\windows anti virüs programım Malwarebytes bilgisayarı komple taradım bu virüsü bulamadı.
RAM 16 GB.
Ekran kartı RX 580 8 GB.
İşlemci Intel Core i5 9400 F 2.90GHz
Sistem türü 64 Bit.

Eki Görüntüle 1038089

Hocam galiba video yorumlarında görmüşsünüz. Virüs falan değil silmeyin sakın.

Bu virüsü format atmadan nasıl silebilirim? Görev yöneticisinde 20, 23 MB arasında bir RAM tüketiyor 0.1 ağ tüketiyor dosya konumunda C:\windows anti virüs programım Malwarebytes bilgisayarı komple taradım bu virüsü bulamadı.
RAM 16 GB.
Ekran kartı RX 580 8 GB.
Sistem türü 64 Bit.

Eki Görüntüle 1038089

System32'nin işlem olarak çalıştığını ilk defa görüyorum. Dosya konumunu açıp nerede olduğuna bakabiirsiniz. İçiniz rahat etmezse Kaspersky indirip tam tarama yapın.
bu Key'i kullanarak 93 günlük koruma sağlayabilirsiniz.
3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Sağ tık yap dosya konumunu aç eğer System 32 dosyası yani sistem dosyası ise C diskinde System32 klasöründe gözükür eğer farklı bir dosyada gösteriyorsa Malwarebytes kurup virüs taraması yapın.

Okumadığınız buradan anlaşılıyor. Arkadaş Malwarebytes ile tarama yapmış zaten.

RAM 16 GB.
Ekran kartı RX 580 8 GB.
Sistem türü 64 Bit.

Eki Görüntüle 1038089

Sakın silmeyin PC gider.

Hocam 2 tane PC'den de baktım ve system32.exe diye dosya yok. Bana dosya şüpheli geldi.
Bence birisi virüsü hazırlayıp system32.exe adında paylaşmış olabilir. Böylece görenler de sizin gibi düşünüp silmeyecektir.

Geri
Yukarı