Çözüldü System32 silinmiş midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

game developer

Kilopat
Arkadaşla, r System32'yi silme muhabbeti vardıya hani. Ben gittim sile bastım nasıl olsa evet veya hayır dedirtir diye. Benim bildiğim dosyaları bulma aşamasına geçti. Arkadaşım silmeye yakınken hani yeşil bir bar vardıya oraya geldi diyor. Sonra test etmek için tekrar yaptım dosyaları bulma aşamasına geçti. 5 saniye sonra durdurdum zaten. Bir şeyler silinmiş olsa bile bilgisayar çökerdi değil mi? Bir de PC parçalarına bir zarar gelmez değil mi? RAM'lar 16 falan kullanılırdı arada şimdi 22 onla bir alakası yoktur değil mi?

Çözüm
sfc/scannow ve DISM aracı ile Windows'u onarmaya çalışın. Eksik dosya varsa onlar bulur ve gerekeni yaparlar. Bir daha da bu dosyaları silmeyin.
Arkadaşla, r System32'yi silme muhabbeti vardıya hani. Ben gittim sile bastım nasıl olsa evet veya hayır dedirtir diye. Benim bildiğim dosyaları bulma aşamasına geçti. Arkadaşım silmeye yakınken hani yeşil bir bar vardıya oraya geldi diyor. Sonra test etmek için tekrar yaptım dosyaları bulma aşamasına geçti. 5 saniye sonra durdurdum zaten. Bir şeyler silinmiş olsa bile bilgisayar çökerdi değil mi? Bir de PC parçalarına bir zarar gelmez değil mi? RAM'lar 16 falan kullanılırdı arada şimdi 22 onla bir alakası yoktur değil mi?

Sistemi yeniden başlattınız mı hem bir insan neden System32'yi silmeye kalkışır ki.

1. Neden bir kullanıcı sistemin en önemli dosyalarını silmeye çalışır ki?
2. Cmd'yi yönetici olarak açtıktan sonra sfc /scannow yazın eğer bozuk dll ya da eksik dll varsa yenisi ile değiştirir bilgisayar kullanılır. Eğer cidden büyük bir sıkıntı var ise bilgisayar windows'a bootlamaz ama automatic repair açar.

Yeni konular

Geri
Yukarı