System32 ve SysWOW64 başka bilgisayardan kopyalanabilir mi?

Ali Demir

Hectopat
Yer
Taksim, Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar System32 ve SysWOW64 DLL dosyalarım birbirine karıştı hiçbir şekilde oyun açmıyor. Yeni format attığım diğer bilgisayarımdaki System32 ve SysWOW64 klasörü içinde ki sadece "DLL" dosyalarını kopyalayıp benim PC de ki System32 ve SysWOW64 klasörlerine atsam herhangi bir sorun çıkar mı?

Evet, bu işlemden sonra oyununuz açılacak. Açılmazsa başka dosyalarda da sorun olabilir. Yeni bir rapor paylaşırsınız öyle olursa.

1621784449110.png

Rockstar Games açılırken bu hatayı alıyorum.

Oyun dosyalarınızı doğrulamayı deneyebilirsiniz. Eksik dosya olduğunu belirtiyor.

Oyunu Epic Games'ten başlatıyorum sonra Rockstar Games açılıyor o hatayı veriyor normal Rockstar Game'si açınca bu hatayı alıyorum direk klasör içinden GTA 5 exe açınca artık 0C07b hatasını vermıyor direk Launcher'den aç diyor kaldı Rockstar hatası.

1621784642509.png

Sade Rockstar Games açınca verilen hata.

Rockstar Games Launcher'ı denetim masasından kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Bu hatanın 0xc07b hatasıyla pek bir ilgisi yok gibi. İlk mesajımda alakalı olabilirler demiştim ama yanılmışım.

Rockstar Games Launcher'ı Denetim Masası'ndan kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Bu hatanın 0xc07b hatasıyla pek bir ilgisi yok gibi. İlk mesajımda alakalı olabilirler demiştim ama yanılmışım.

Seni de meşgul ediyorum, kusuruma bakma hocam. Hakkını helal et. Bunda da process'ten log alıp atsam anlar mısın hatayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası sorunun kaynağını tam bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Rockstar Games Launcher'ı kaldırıp kurmak işe yaramadıysa launcher log dosyalarıyla beraber yeni konu açmak daha doğru olacaktır.

Açıkçası sorunun kaynağını tam bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Rockstar Games Launcher'ı kaldırıp kurmak işe yaramadıysa Launcher log dosyalarıyla beraber yeni konu açmak daha doğru olacaktır.

Tamamdır hocam, yardımın için çok teşekkür ediyorum, çok sağ ol. Eline, aklına sağlık. İyi akşamlar.

Konuyu kapatabiliriz, artık bu konu ile birlikte 0xc000007b hata sorunum çözülmüş oldu.

Başka uygulamalarda 0xc07b hatası devam etmiyor mu? Onlar için de yeni konu açabilirsiniz.

Sadece GTA 5 deniyordum, diğer oyunlarda Steam'de oynaya tıklıyordum. 3-4 saniye bekleyip oyunu açmıyordu, tepki vermiyordu. O hata vardı. Şimdi o oyunlar yüklü olmadığı için deneyemiyorum ama şu Rockstar hatası için konu açacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı