System32 ve SysWOW64 başka bilgisayardan kopyalanabilir mi?

Ali Demir

Hectopat
Yer
Taksim, Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar System32 ve SysWOW64 DLL dosyalarım birbirine karıştı hiçbir şekilde oyun açmıyor. Yeni format attığım diğer bilgisayarımdaki System32 ve SysWOW64 klasörü içinde ki sadece "DLL" dosyalarını kopyalayıp benim PC de ki System32 ve SysWOW64 klasörlerine atsam herhangi bir sorun çıkar mı?

Önermem. Onun yerine sfc/scannow komutunu ve DISM komutlarını uygulayabilirsiniz.

Onu yaptım ama maalesef düzelmedi. Format atmak istemiyorum çok önemli projelerim ses dosyalarım var. Çözümü yok mu bunun? Başka GTA 5 Call of Duty world at war 2 gibi oyunları açmıyor 0xc000007b hatası veriyor.

Kopyalarsanız sürekli mavi ekran verir. Içerisinde Windows hariç çipset ve diğer sürücü dosyaları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kopyalarsanız sürekli mavi ekran verir. Içerisinde Windows hariç çipset ve diğer sürücü dosyaları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da sorunu çözmedi artık bana son yol gözüktü format.

Açtığınız konuya geri dönüş yapmadığınız için gayet normal sorunun çözülmemesi. 1.5 haftadır bir tane Process Monitor raporunu paylaşmadınız. Geri dönüş yapsanız yardımcı olacağız ama mesaj attıktan sonra kayboluyorsunuz.

Açtığınız konuya geri dönüş yapmadığınız için gayet normal sorunun çözülmemesi. 1.5 haftadır bir tane Process Monitor raporunu paylaşmadınız. Geri dönüş yapsanız yardımcı olacağız ama mesaj attıktan sonra kayboluyorsunuz.

Benim sorun Process Monitor değil kardeşim aldığım tüm hataları sana burada sıralayım Epic Games'te alıyordum onu çözdüm şimdi Rockstar Game'de alıyorum hata adı bu Rockstar Games Launcher failed to initialize Steam'de herhangi bir oyuna oyna diyorum bir süre bekliyor ama açılmıyor tepki vermiyor tekrar oyna seçeneği çıkıyor normal exeden oyunu açmaya çalışınca o malum hatayı veriyor 0xc000007b hatası sorun bu çözemedim Process Monitor'le hangisini taratayım her yerden hata alıyorum.

Tamam işte. Aldığınız hata 0xc07b hatası. Bu hatayı aldığınızda hatanın ekran görüntüsünü paylaşın. Hangi exe için rapor almanız gerektiğini söyleyeceğim. Sonrasında sorunu çözeceğiz.

Tamam işte. Aldığınız hata 0xc07b hatası. Bu hatayı aldığınızda hatanın ekran görüntüsünü paylaşın. Hangi exe için rapor almanız gerektiğini söyleyeceğim. Sonrasında sorunu çözeceğiz.

1621782310964.png

1621782352422.png

Bu iki hata Rockstar Games'in verdiği hatalar.

1621782408940.png

Bu hata GTA 5 hatası.

Geri
Yukarı