Çözüldü "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

naciguneyli

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayar bazen düzeliyor 7-8 gün hata almıyorum sonra tekrar mavi ekran hatası vermeye başlıyor. Son günlerde arada ekran kararıp geri geliyor bazen de mavi ekran veriyor. DMP dosyalarını ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.
DMP DOSYALARI
Bilgisayar özellikleri:
ASUS RTX 2070,
Ryzen 5 3500X,
Team T-Force Vulcan TUF Gaming allianceddr4 3200MHz CL16 RAM,
ASUS TUF B450M PLUS,
Team CX1 T253x5480G0C101 480GB 530-470MB/s 2.5" SATA 3 SSD.

Son düzenleme:
Çözüm
DDU ile ekran kartı sürücünü kaldır.
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

Linkini verdiğim sürücüyü kur. Bu sürücünün şu an sorunu yok.

BIOS üzerinden CBP özelliğini kapatabilir misin? Core Performance Boost diye geçiyor. Önceden bir konuna yazmıştım.
Minidump dosyalarınızı eklememişsiniz.

Ekran kartı sürücüsü olarak 466.63 kullanıyordun. Sonra 466.77 sürümü çıktı. 466.77 sürücüsü kurarken mavi ekran mı aldın?

466.63 sürücü olarak sorunlu bir sürücüydü. Önceden birkaç kere bunun yüzüne mavi ekran almış olabilirsiniz.

Minidump dosyalarınızı eklememişsiniz.

Ekran kartı sürücüsü olarak 466.63 kullanıyordun. Sonra 466.77 sürümü çıktı. 466.77 sürücüsü kurarken mavi ekran mı aldın?

466.63 sürücü olarak sorunlu bir sürücüydü. Önceden birkaç kere bunun yüzüne mavi ekran almış olabilirsiniz.

Hocam linki hatalı girmişim DMP dosyalarını ekledim kusura bakmayın. Ekran kartını güncellemeden önce de hata aldım güncelledikten sonra da hata aldım. Hatta ekran kartı güncellemesi yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatma yapmadan yine mavi ekran verdi.

BIOS üzerinden CBP özelliğini kapatabilir misin? Core Performance Boost diye geçiyor. Önceden bir konuna yazmıştım.

Çözüm

Hocam 2 işlemi de yaptım. Bundan sonra ekran kartını hiç güncellemeyeyim mi? Tekrar sorun olursa bildiririm. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı