T.C. kimlik no ile neler yapılabilir?

Kız arkadaşım vardı birlikte olduk onu terk ettim. Bana mesaj atmışlar şehrini biliyoruz tcni falan merak etme sen gibi falan. Rahatsız hissettim.
Aptallar ya. Güzelinden dava açarsın istersen. Suç işliyorlar haberleri yok. Mernis bulup sanki hacker gibi dolaşan 3-5 lamer.

Hocam bir şey yapmadım. Hayatım berbat geçiyor bu aralar birlikte olduk kızla daha sonra böyle böyle anlattım ayrılmamız gerek benim önemli kararlarım var dedim tamam dedi. Daha sonra aile bireyleri bana diyor sessiz kalmayacağız her yeri biliyoruz başını belaya sokacaksın gibi sözler yazıyorlar.

Hocam bir şey yapmadım. Hayatım berbat geçiyor bu aralar birlikte olduk kızla daha sonra böyle böyle anlattım ayrılmamız gerek benim önemli kararlarım var dedim tamam dedi. Daha sonra aile bireyleri bana diyor sessiz kalmayacağız her yeri biliyoruz başını belaya sokacaksın gibi sözler yazıyorlar.
Haha şaka gibi ya. Kızdan ayrıldın diye beladasın diyorlar. Takma onları. İstersen dava dahi açabilirsin tehdit ile ilgili.

Hatta kızla ayrılma mesajların varsa silme ekran görüntüsünü al.

Bu arada o kızdan da olmazmış öğrenmiş oldun :)

Haha şaka gibi ya. Kızdan ayrıldın diye beladasın diyorlar. Takma onları. İstersen dava dahi açabilirsin tehdit ile ilgili.

Hatta kızla ayrılma mesajların varsa silme ekran görüntüsünü al.

Bu arada o kızdan da olmazmış öğrenmiş oldun :)
Yardımın için teşekkürler.

Hiçbir şey yapamazsın gerçekten o kişi olduğunu kanıtlamadığın sürece. 11 haneli rastgele bir sayı yani. 15898756214 al sana muhtemel bir TCKN, ne yapabilirsin ki? Hedef alınan kişinin yakından tanınması gerekiyor yani. Sadece TCKN ile bir şey yapılamaz. Buna ek olarak, önemli biri değilsen hiçbir anlam ifade etmiyorsundur siber suçlular için.
Tam tersi yapabilir bazı dolandırıcılar cc ile uğraşıyor T.C. üstüne birşeyler satın alıyor buna şahit bile oldum başka bir şahıs üstüne televizyon aldı

Hocam peki neden terkettiniz kızı daha iyisini mi buldunuz?
@Masoncocuk
Hayır hayatım da kadınlardan daha önemli şeyler olduğunu fark ettim 25 yaşındayım sayısını bilemediğim kadın arkadaşım var. Ama bunun tam tersi de sevdiğim kadın başka birisi ile nişanlandı. Sanırım üzdüğüm kadar üzüleceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı