T.C. Kimlik Seri No sorun yaratır mı?

Aka Hasan Sabbah

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. Arkadaşlar biz babama internetten 25-26 bin TL'ye elektrikli motor aldık. İşlemleri ben yaptığım için kendi T.C.'mi kendi numaramı vs verdim. Neyse motor geldi ama fatura gelmedi, beni aradılar fatura çıkarmak için T.C. Seri no gerekli vs diye ben de çok umursamadım verdim. Daha sonra işletmeyi biraz araştırınca inceleme puanlarının falan düşük olduğunu gördüm (müşteri memnuniyeti açısından) bu yüzden işkillendim biraz. Elektrikli motor büyük olduğu için trafikle ilgili böyle bir uygulama falan mı var bilmiyorum onun için de istemiş olabilirler bilen arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. Onun haricinde sadece T.C. Kimlik numarası ve T.C. Seri No'su ile benim adıma herhangi bir işlem yapılabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi sosyaller. Arkadaşlar biz babama internetten 25-26 bin TL'ye elektrikli motor aldık. İşlemleri ben yaptığım için kendi T.C.'mi kendi numaramı vs verdim. Neyse motor geldi ama fatura gelmedi, beni aradılar fatura çıkarmak için T.C. Seri no gerekli vs diye ben de çok umursamadım verdim. Daha sonra işletmeyi biraz araştırınca inceleme puanlarının falan düşük olduğunu gördüm (müşteri memnuniyeti açısından) bu yüzden işkillendim biraz. Elektrikli motor büyük olduğu için trafikle ilgili böyle bir uygulama falan mı var bilmiyorum onun için de istemiş olabilirler bilen arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. Onun haricinde sadece T.C. Kimlik numarası ve T.C. Seri No'su ile benim adıma herhangi bir işlem yapılabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Sadece T.C. ve seri no su yeterli olmayacaktır, öyle yok üstüme şirket açtılara inanmayın, günümüzde birçok sistem kimlik fotokopisi istiyor. Çok detaylı bilgiler isteniyor onlarıda E Devletten felan çok zorlasalar belki bulabilirler bi kısmını.

Yeni konular

Geri
Yukarı