T-Rex "No connection" hatası

leonbolier

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, haftalardır T-Rex ile Binance hesabıma mining yapıyorum. Hiçbir sorun yokken ve ekstra hiçbir şey yapmamışken programı kapatıp açtığımda bu hata ile karşılaştım, daha sonra Gminer ve LolMiner ile binance hesabıma kazmayı denedim ve aynı hataları aldım. Ayrıca; evimde aynı hesaba kazdığım başka bir PC'den de programı kapatıp açtığımda bu sorun ile karşılaştım ve tekrar düzeltemedim. Bilen birisi varsa yardımcı olursa müteşekkir olurum.

DA64685A-CC56-4488-9D72-A8492A98C80A.jpeg

Son düzenleme:
Bende halen düzelmedi hocam. Hiçbir değişiklik yapmadınız değil mi?
Hiçbir değişiklik yapmadım - akşam saatlerinde denediğimde düzelmişti. Kapatıp açıyım dedim şu an aynı hatayı veriyor ilginç...
Çözüm için çok teşekkür ederim. Alan adı yerine IP adresi girince oldu.
selam ben t-rex kullanıyorum - sorunu nasıl düzelttiniz acaba - hangi ip yi nereye yazmam gerekiyor cevaplarsanız sevinirim iyi günler.

Son düzenleme:
Hiçbir değişiklik yapmadım - akşam saatlerinde denediğimde düzelmişti. Kapatıp açıyım dedim şu an aynı hatayı veriyor ilginç...

selam ben t-rex kullanıyorum - sorunu nasıl düzelttiniz acaba - hangi ip yi nereye yazmam gerekiyor cevaplarsanız sevinirim iyi günler.
Bende de bir ara düzeldi, sonra tekrar gitti hocam. Arkadaşların dediği IP'yı stratum'dan sonraki bizim Binance'nin internet sitesinin olduğu kısma yapıştırmanız gerekiyor. Ama ben yapmak istemedim açıkçası.

Geri
Yukarı