T-roc vs. tiguan

Taha Kerem

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600X
MSI B550 Gaming Plus
GSKILL 2x8GB RipjawsV DDR4 3200Mhz
MSI RX480 4GB GamingX
Samsung 860 EVO 240GB
Seagate 1TB 7200RPM
Crucial P5 500GB
Cooler Master Hyper T4
Corsair Carbide Spec-02
High Power 600W 80+ Bronze
2. arabamızı değiştimek için araştırma sonucu t-roc (highline) almaya karar verdik. Bayiden aldığımız fiyat 300K. Arabayı kendimize ayırttık fakat aklımıza tiguan karıştı. Onun fiyatı 360K, Life paket. Şu an elimizde Renault kadjar var. Bunu ileride satmayı düşünüyoruz. ( Daha iyisini almak için. ) Bunları göze alarak hangisini almamızı tavsiye edersiniz?
@326001

Bir kere T-Roc ile Tiguan aynı kefede araçlar değil. T-Roc plastikler aşırı kalitesiz. Golf, yükselip T-Roc olmuş demek yanlış olmaz. Kesinlikle Tiguan. Life en boş paket sanırım, hayalet ekran ile gelmiyor ama, en boş hali bile T-Roc'dan kalitelidir.

Bir kere T-Roc ile Tiguan aynı kefede araçlar değil. T-Roc plastikler aşırı kalitesiz. Golf, yükselip T-Roc olmuş demek yanlış olmaz. Kesinlikle Tiguan. Life en boş paket sanırım, hayalet ekran ile gelmiyor ama, en boş hali bile T-Roc'dan kalitelidir.
Evet kapılar sert plastik.. Tiguan da baya boş, hayalet ekran bile yok. Bakalım hangisi nasip olacak.

T-Roc Golf değil Polo platforumda üretilen B sınıfı Crossover, yani yüksek Polo diyebiliriz Aykut hocam ve dediğiniz gibi malzeme kalitesi kötü maalesef. Tiguana yönelmek ya da bence Kadjar yerine madem B Suv da bakıyorsanız Yeni Captur bakabilirsiniz. 155bg 270nm tork ve icon paketi alırsanız oldukça memnun edici bir donanıma da sahip olabilirsiniz. Tasarım olarakta oldukça güzel olduğunu düşünüyorum.

T-Roc Golf değil Polo platforumda üretilen B sınıfı Crossover, yani yüksek Polo diyebiliriz Aykut hocam ve dediğiniz gibi malzeme kalitesi kötü maalesef. Tiguana yönelmek ya da bence Kadjar yerine madem B Suv da bakıyorsanız Yeni Captur bakabilirsiniz. 155bg 270nm tork ve icon paketi alırsanız oldukça memnun edici bir donanıma da sahip olabilirsiniz. Tasarım olarakta oldukça güzel olduğunu düşünüyorum.
Aslında 360k kadar bütçelere çıkmışken, Peugeot / 3008 / 1.6 THP / Active Prime Edition / 2019 (2020 ÇIKIŞLI) PEUGEOT 3008 CAM TAVANLI 6.850KM EKSTRALI sahibinden.comda - 889414052
3008 bakmamak da yanlış olur. İlla 0 olacak denmemiş ama, bayii de de güzel bir indirim ile alınabilir aslında.

Aslında 360k kadar bütçelere çıkmışken, Peugeot / 3008 / 1.6 THP / Active Prime Edition / 2019 (2020 ÇIKIŞLI) PEUGEOT 3008 CAM TAVANLI 6.850KM EKSTRALI sahibinden.comda - 889414052
3008 bakmamak da yanlış olur. İlla 0 olacak denmemiş ama, bayii de de güzel bir indirim ile alınabilir aslında.
3008 bilerek yazmadım hocam çünkü yeni kasa geldi ve tasarımı cidden bayağı hoş oldu eski kasayı satışlarda ezeceğini düşünüyorum ama onlarda 400 üzeri maalesef. Belki 2008 bakılabilir ama GT almak lazım. :)

3008 bilerek yazmadım hocam çünkü yeni kasa geldi ve tasarımı cidden bayağı hoş oldu eski kasayı satışlarda ezeceğini düşünüyorum ama onlarda 400 üzeri maalesef. Belki 2008 bakılabilir.
Yeni kasayı bende gördüm, gerçekten hoş Ön ızgara da hoşuma gitti ama, bu bütçede makyajsız da tercih edilebilir bence.
Dediğiniz gibi 2008 de bakılabilir, ama ben bir türlü ısınamadım ona :)

Golf, yükselip T-Roc olmuş demek yanlış olmaz.
Yanlış olur, T-Roc Polo'nun sınıfında. :D

Tiguan'ın en boş paketinde donanımsızlıktan kriz geçirebilirsiniz, T-Roc ise iç mekanda daha alt sınıfta olduğu için kalitesiz olsa da donanım açısından daha iyi olacak. Zor karar, bence donanım istenmiyorsa Tiguan tercih edilebilir.

T-Roc sınıfında 2008 de bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı