T11 (Turkcell Maxiphone) Kullanıcı Yorumu

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
T11 Maxiphone 256 MB RAM'a sahiptir. 110 MB hafızası ile güncelleştirme yapmanıza izin vermez. Güncelleştirmelerin hepsini yaparsanız uygulama yükleme şansınız kalmaz. Twitter,Facebook gibi uygulamalar zaten önbellek olarak 10-11 MB kullanıyor. Telefonunuza uygulama yüklemeseniz dahi sadece güncelleştirmeleri yükleseniz bile yavaşlıyor. Android 2.3.5'e sahiptir. Ancak tam anlamıyla Android'i kullanamıyorsunuz. Ekranından dolayı. Benim 2.1 Android sistemi isteyen uygulamayı ekran boyutu yüzünden indiremediğim olmuştur. Ayrıca ilk 2 aydan sonra kendi kendine açılıp kapanma sorunu vardır. RAM kaldırmıyor ve kapanıyor diye düşünüyorum. İnternet sayfalarını görüntülemesi tam anlamıyla berbat. Çoğu siteye girip video oynatabilir ama beklettiği sürede siz Call Of Duty serisini bitirebilirsiniz. :) Onun dışında tek iyi yanı kutu içerisinde gönderilen aksesuarları. Kab olsun kılıf olsun 5-6 ürün ile birlikte veriyorlar 2 kutu halinde. En büyük canımı sıkan sorunu ise arama sorunu aramalarda sesi iyi iletmiyor karşı tarafa aynı şekilde sesi iyi de almıyor. Ve hoparlöre 1 defa bassanız bile konuşma bitene kadar ekran açılmıyor. Saçmalık! Piyasa da ki gereksiz ürünlerden diyebiliriz. Şarj sorunu en büyük sıkıntı. Ekran parlaklığı en düşük seviyede olmadığı taktirde siz 6 saat kullanamazsınız. 9 saat beklemede kalır ancak. Bir ara yedek batarya alacaktım da sonra değmez bu telefon için dedim. Şimdi ki düşüncem ise bakkal amcalardan birine satıp üstüne biraz para koyup 500-600 TL'lik bir telefon almak. (500-600 TL mi falan demeyin daha lisedeyim sonuçta ) Telefon hakkında ki kısa özet kelimesi ise geçen akşam Recep abi nin dediği gibi "Çöp Telefon"..

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı