T20 Telefon Problemleri

Fearless828

Hectopat
Arkadaşlar forumda böyle bir sorunu görmediğim için konu açtım. Öncelikle herkese slm. 1 hafta önce T20 aldım (Sonra kullanılmış telefonun itelendiğini farkettim içinden msj çıktı ama yanlışlıkla sildiğim için bi hak edebileceğimi düşündüm ve sesimi çıkarmadım) ve ilk 2 3 gün normal çalışıyordu. Sonraki günlerde uygulama yüklemeye başladım. Sonradan sorun çıkarmaya başladı telefon. Sorunda arada ekran tuşları basmıyor, takılıp kalıyor, dokunmaik tuşlar tepki veriyor fakat işlemi uygulamıyor. Virüstür diyerek sd kartı formatladım, fabrika ayarlarına aldım, fakat 3 5 saat normal çalışıp sonra tekrar aynı sorunu veriyor.

Açıp kapatıyorum bi kaç saat normal ve sonra tekrar özellikle nedense akşam oldumu yapıyor :) herneyse bu olaylar olmadan karşılaştığım sistemsel ilk cinslikse, yukardaki saatle tuş kilidi saatinin 2 3 saatlik bi zaman farkıyla tutmadığını gördüm. Tuş kilidi saati normalken diğer tepedeki sağdaki saat geriden geliyodu. Açtım kapattım ve o gün bugün saatlar senkron olsada tel dikiş tutmadı. Şimdi ne yapmamı önerirsiniz, sizlerin fikri nedir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Bu arada bi kaç virüs programıda denedim fakat bişey bulamadılar yabancı uygulamaların yüklenmesinin açık olduğunu hatırlatmak haricinde :(

Benim başımada buna benzer bir problem gelmişti. Telefon veri anahtarı yada wifi acıkken üzerindeki programları güncellemeye calısıyor bunun sonucunda çok kasılıyordu.
Programı yükledikten sonra market'deki ayarlardan otomatik güncelleme seçeneğini devre dısı bırakırsan rahatlayabilirsin bir miktar. Birde animasyonlu duvar kagıdı kullanıyorsan dikkat etmelisin
hepsi olmasada bazı live wallpaper çok fazla ram yiyor.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı