T300 rs GT G29 shifter Standart R232 To USB ile çalışır mı?

özkan1x

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu an kullandığım G29 direksiyon Shifter setinden T300rs GT geçiyorum, ürün yakında elime ulaşacak.
Merak ettiğim konu G29 Shifter T300 ile kullanmak istiyorum. Standart R232 To USB ile bilgisayar bağladığımda çalışır mı yoksa video gibi bir işlem mi yapılmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnış bir şey yapmanız halinde vitesi kaybedersiniz. Ellemeyin, zamanında Emre Bozkurt bile G27 vitesini G920'ye uyarlayamadı. Bunu hiç yapamazsınız gibi. Biraz daha incelemeniz gerekirdi ayrıca. Thrustmaster kayışlı sistem kullanıyor. Bir kaç kişi kayışının koptuğunu ve G29'a geçip rahatladığını söylüyor. Ama teknolojide olduğu gibi bu da şans işi. Dediğim gibi ya bu işe kalkışmayın boşuna vites gider. Eski direksiyonu satıp Thrustmaster vitesi alın.

Bu adaptörü internette satanlar var alın kullanın sorun olmaz vitesi PC'ye USB'den gösterip öyle kullanmanızı sağlıyor.
Vitesi satacak olursanız haber ederseniz de fena olmaz Discord reznoow#0310
Yanlış bir şey yapmanız halinde vitesi kaybedersiniz. Ellemeyin, zamanında emre bozkurt bile G27 vitesini G920'ye uyarlayamadı. Bunu hiç yapamazsınız gibi. Biraz daha incelemeniz gerekirdi ayrıca. Thrustmaster kayışlı sistem kullanıyor. Birkaç kişi kayışının koptuğunu ve G29'a geçip rahatladığını söylüyor. Ama teknolojide olduğu gibi bu da şans işi. Dediğim gibi ya bu işe kalkışmayın boşuna vites gider. Eski direksiyonu satıp Thrustmaster vitesi alın.

Logitech'lerde encoder sorunu var bu bitmez hocam ama iki direksiyon çok iyi kayış kopma olasılığı normal kullanıcı için çok zor.

Bu adaptörü internette satanlar var alın kullanın sorun olmaz vitesi PC'ye USB'den gösterip öyle kullanmanızı sağlıyor.
Vitesi satacak olursanız haber ederseniz de fena olmaz Discord reznoow#0310

Logitech'lerde encoder sorunu var bu bitmez hocam ama iki direksiyon çok iyi kayış kopma olasılığı normal kullanıcı için çok zor.

Baktım dediginiz gibi hazır olarak satılıyor ama fiyatları yüksek geldi 350 500 TL arasında fiyatı var şuan iş yerimde profesyonel el freni yapmaya çalışıyorum elimde Arduino Leonardo var el freniyle beraber vites entegre etmeye çalışacağım.
Başlangıc seviyesinde G29 cok kullanışlı ve güzel bir duruşu var ancak dişliden kaynaklı vuruntu ilerleyen zamanda rahatsız ediyor oyundaki ince detayları hissedemiyorsun T300 rs umarım pişman etmez.

Baktım dediginiz gibi hazır olarak satılıyor ama fiyatları yüksek geldi 350 500 TL arasında fiyatı var şu an iş yerimde profesyonel el freni yapmaya çalışıyorum elimde Arduino Leonardo var el freniyle beraber vites entegre etmeye çalışacağım.
Başlangıc seviyesinde G29 cok kullanışlı ve güzel bir duruşu var ancak dişliden kaynaklı vuruntu ilerleyen zamanda rahatsız ediyor oyundaki ince detayları hissedemiyorsun T300 rs umarım pişman etmez.

Evet G29 da çok da zevkli değil offroad falan genelde yavaş sürmek daha zevkli.

Merhaba arkadaşlar, şu an kullandığım G29 direksiyon Shifter setinden T300rs GT geçiyorum, ürün yakında elime ulaşacak.
Merak ettiğim konu G29 Shifter T300 ile kullanmak istiyorum. Standart R232 To USB ile bilgisayar bağladığımda çalışır mı yoksa video gibi bir işlem mi yapılmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki gibi yaptığımda sorunum çözülmüştür arkadaşlar Forza Horizon hariç denediğim bütün oyunlarda sorunsuz çalıştı bilginize.
G29 ile T300 arasında dünya kadar fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı