T300 RS vs T-GT II

muratgulen

Centipat
Selamlar, yakın zamanda bir direksiyon ve pedal seti almayı düşünüyorum. İki ürün arasında kaldım, Thrustmaster T300 RS ve T-GT II.

Aralarında önemli bir fiyat farkı var ama bildiğim kadarıyla T300 RS de eski bir set. Acaba bilenler bu ikisi arasındaki belirgin farkları anlatabilir mi? Ayrıca bu fiyat farkına değer mi merak ediyorum?

Teşekkürler.

Ya aslında yurtdışında alıyorum, birisi 500$'ı buluyor, diğeri de 800$ civarlarında. İşte merak ettiğim de bu aradaki 300$'a değip değmeyeceği.

Selamlar, yakın zamanda bir direksiyon ve pedal seti almayı düşünüyorum. İki ürün arasında kaldım, Thrustmaster T300 RS ve T-GT II.

Aralarında önemli bir fiyat farkı var ama bildiğim kadarıyla T300 RS de eski bir set. Acaba bilenler bu ikisi arasındaki belirgin farkları anlatabilir mi? Ayrıca bu fiyat farkına değer mi merak ediyorum?

Teşekkürler.
T300'ün tork değeri daha düşük. Pedal seti 2'li ve pek iyi değil onun yerine RS GT versiyonu var 3 pedallı. T-GT genel olarak daha yeni ve daha iyi aradaki farka değme konusu ise sizin tercihiniz. Aynı zamanda T-GT'de PS'da olan Gran Turismo oyununda Bass Shaker modu desteği var ekstradan. Bunlar dışında Fanatec CSL DD var yeni çıkan o da gayet iyidir.

Yurt dışından alacaklar için şöyle bir şey var bu adaptörle giderilemez mi?

904479AE-39DD-4C35-8C6B-14D36095DCA3.png

Eki Görüntüle 1648869
Giderilemez bence.
Vatanda kampanyada aldım, yurt dışından yarı fiyata alabilirdim ama beklemek istemedim gayet iyi ama forza bozuntusu başlamadan çöken bir kod faciası olduğu için forzada denemedim, asettoda iyi, carxde çok zor ets müq, beamng harika.
Tork yerinde.

Eki Görüntüle 1648869
Bunun için trafolu adaptörler oluyordu hatırladığım kadarıyla fakat sağlıklı olmaz. Hem voltaj hem de frekans farklı. Voltajı trafolu adaptör belki düzenler ama akım frekansı uyumlu olmazsa hasar alması muhtemel.

Geri
Yukarı