T6600 - ATI Radeon 4500 sistemde hangi işletim sistemi kullanılmalı?

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba bir süredir Windows 10 kullanıyorum fakat oyun indirdikçe yavaşlamalar oluyor daha çok hızlanması için hangi işletim sistemi kullanmalıyım?

Sistem bilgileri:
Core Duo 2 T6600 2.2 GHz.
ATI Radeon 4500.
4 GB RAM.
200 GB SSD.

Bu verilere göre hangi işletim sistemi kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir süredir Windows 10 kullanıyorum fakat oyun indirdikçe yavaşlamalar oluyor daha çok hızlanması için hangi işletim sistemi kullanmalıyım?

Sistem bilgileri:
Core Duo 2 T6600 2.2 GHz.
ATI Radeon 4500.
4 GB RAM.
200 GB SSD.

Bu verilere göre hangi işletim sistemi kullanmalıyım?

Kanka senin kararın ama bence Windows 7 üstüne çıkma bence ya da istersen 8.1 kullan ama 8.1 pek önermiyorum Windows 7 daha iyi.

Kanka senin kararın ama bence Windows 7 üstüne çıkma bence ya da istersen 8.1 kullan ama 8.1 pek önermiyorum Windows 7 daha iyi.

Ekran kartı driver zaten Windows 10 için yok o konuda eledim diğer yandan bilgisayarı Windows 7 Home Premium olarak aldım Windows 7'nin pek benimsemediğim bir tasarımı var alışması bir halyi zor peki Windows 7'ye geçsem 30 FPS aldığım oyunda %kaçlık bir dilimde FPS artışı olur?

Ekran kartı driver zaten Windows 10 için yok o konuda eledim diğer yandan bilgisayarı Windows 7 Home Premium olarak aldım Windows 7'nin pek benimsemediğim bir tasarımı var alışması bir halyi zor peki Windows 7'ye geçsem 30 FPS aldığım oyunda %kaçlık bir dilimde FPS artışı olur?

Kanka alışamam dersen Windows 10 LTSC sürüm kullanabilirsin ya da orginotreks diye bir kullanıcının NTLite ile Windows 10 Lite hazırlama rehberi var onu deneyebilirsin ama küçük bir not olarak geçiyorum eğer kendim NTLite ile ISO hazırlarım dersen önce sanal makineda dene bir not olarak geçeyim.

Kanka alışamam dersen Windows 10 LTSC sürüm kullanabilirsin ya da orginotreks diye bir kullanıcının NTLite ile Windows 10 Lite hazırlama rehberi var onu deneyebilirsin ama küçük bir not olarak geçiyorum eğer kendim NTLite ile ISO hazırlarım dersen önce sanal makineda dene bir not olarak geçeyim.

İşlemcim sanallaştırma desteklemiyor maalesef

İşlemcim sanallaştırma desteklemiyor maalesef
sanallaştırmayla ne alakası var knk bence benden demesi win 10 kullancaksan ya daha hafif sürümlerini bulcaksın windows 10 1909 falan yada kendin bir tane ntlite ile iso hazırlıcaksın yada uğraşamam diyosan internette lite iso yapanlar var ama ne kadar güvenilir tartışılır.

Sanallaştırmayla ne alakası var kanka bence benden demesi Windows 10 kullancaksan ya daha hafif sürümlerini bulcaksın Windows 10 1909 falan ya da kendin bir tane NTLite ile ISO hazırlacaksın ya da uğraşamam diyorsan internette Lite ISO yapanlar var ama ne kadar güvenilir tartışılır.

Sanal bilgisayar için işlemcim yetersiz görev yöneticisinde sanallaştırma olumlu olması gerek sadece 32 Bit seçeneği var uygulamada oda hata veriyor

Geri
Yukarı