GT 820M sistemde hangi işletim sistemi kullanılmalı?

Bir kere performans olarak iyi performans veriyor vermesine de retro arayüzden kaynaklı başlat menüsüne basınca kapatma butonu yok. (benim hatırladığım kadarıyla) o sürümde güncelleştirmeleri yüklemek bazen işkence olabiliyor.

Hocam siz bu retro arayüz mevzusunu 8 sürümü ile karistiriyorsunuz, 8.1 de Microsoft yaptığı bütün hataları giderdi. Donaniminiz cok eski değilse ne Update konusunda ne de baska bir sıkıntı ile karsilasacginizi düşünmüyorum.

Hocam siz bu retro arayüz mevzusunu 8 sürümü ile karistiriyorsunuz, 8.1 de Microsoft yaptığı bütün hataları giderdi. Donaniminiz cok eski değilse ne Update konusunda ne de baska bir sıkıntı ile karsilasacginizi düşünmüyorum.

Hocam retro arayüzdeki sürümü 8.1'de hallettiklerini biliyorum ama benim Microsoft'dan indirdiğim sürümde acayip bir kasma oluyordu. (i3 4.nesil ve Celeron'lu laptopta denedim ikisinde de kasıyordu) normal 8.1 sürümlerinde hiç olmuyordu.

Hocam retro arayüzdeki sürümü 8.1'de hallettiklerini biliyorum ama benim Microsoft'dan indirdiğim sürümde acayip bir kasma oluyordu. (i3 4.nesil ve Celeron'lu laptopta denedim ikisinde de kasıyordu) normal 8.1 sürümlerinde hiç olmuyordu.

Katılıyorum, Home sürümü veya Pro sürümünün sistem adaptesi daha iyi ama bu sürüm server ya da ATM gibi ortamlarda kullanıldığı için az performanslı ürünü yüksek performansta calistirmaya yarıyor.

Geri
Yukarı