Taahhüt bitmeden Türk Telekom'dan ayrılmak

Adres değiştirebilir. 1 günlük iş.

Köyde cep telefonu çekmiyor ama ev telefonu var, altyapı var mı yok mu emin değilim öyle bir sorun da var tabii.
Arayıp bunu söylersen kabul etmezler. Öyle bir dolandırıcı firma. Hakem heyetine başvuru yapın. Türk Telekom'dan savunma yapması istenecek. 1 ay içinde karara bağlanır. Ayrıca 1 yıldan kasıt kalan süre değil.Sözleşme yaparken kaç yıllık sözleşme yapıldığı.2 yıllık sözleşme yaptıysan 1 ay kala bile iptal edebilirsin.
hmm anladım teşekkür ederim o zaman,biraz daha nette araştırayım bu madde ile tüketici haklarına gitmiş olanlar falan varsa onlardanda yardım almaya çalışıp bu işlemi gerçekleştireceğim umarım yani.

Köyde cep telefonu çekmiyor ama ev telefonu var, altyapı var mı yok mu emin değilim öyle bir sorun da var tabii.

hmm anladım teşekkür ederim o zaman,biraz daha nette araştırayım bu madde ile tüketici haklarına gitmiş olanlar falan varsa onlardanda yardım almaya çalışıp bu işlemi gerçekleştireceğim umarım yani.
Kolay gelsin. Para kazanma uğruna herşeyi yapacak firmayla anlaşmaya varmak biraz zor.

Kolay gelsin. Para kazanma uğruna herşeyi yapacak firmayla anlaşmaya varmak biraz zor.
doğru, geçenlerde de hattımın taahhüt süresi dolmuştu otomatik paket yapmışlar aradım müşteri hizmetlerini ulaşamadım epey ama sonunda ulaşınca bir yanlışlık olduğunu falan söylediler anlamadığım bir şekilde düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı