Taahhütlü internet önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Millenicom ile taahhüdüm 19 Eylül'de bitecek. Bildiğim kadarıyla artık Millenicom'da taahhütlü paket yok. O yüzden daha fazla zam gelmeden yeni bir taahhütlü internet arayışındayım. En uygun fiyata da Superonline'de 100 Mbps 249 lira olarak buldum. Sizin önerebileceğiniz daha uygun fiyata taahhütlü bir internet var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom'da da taahhütlü paket varmış. 100 mbps 210 lira dediler ama taahhütüm bitmeden yeni taahhüt yapamıyorlarmış. Eylül'e kadar da zam gelir büyük ihtimalle. Bu yüzden Superonline bağlatacağım galiba.

100 Mbps 249 çok iyi fiyat kaçırma. Bunun haricinde Comnet firması var 1 yıl peşin ödeme yapabilirsin taahhüt gibi olur.
Comnet'i düşündüm ama hakkında çok fazla şikayet var. Güvenemedim açıkçası.

Millenicom'da da taahhütlü paket varmış. 100 Mbps 210 lira dediler ama taahhüdüm bitmeden yeni taahhüt yapamıyorlarmış. Eylül'e kadar da zam gelir büyük ihtimalle. Bu yüzden Superonline bağlatacağım galiba.

Comnet'i düşündüm ama hakkında çok fazla şikayet var. Güvenemedim açıkçası.

Vallahi hocam ben mi göremiyorum bir türlü sitesinde acaba linki atma şansınız var mı?

Vallahi hocam ben mi göremiyorum bir türlü sitesinde acaba linki atma şansınız var mı?
Millenicom için mi soruyorsunuz Superonline için mi anlamadım ama Millenicom için soruyorsanız sitede taahhütlü paketler yer almıyor. Müşteri hizmetlerini arayarak paketi alabiliyorsunuz. Geçen sene de sitede taahhütlü paketler yoktu ama müşteri hizmetlerini arayarak almıştım.
TURKCELL SUPERONLINE Superonline için de link bu.

Arkadaşlar, merhaba. Millenicom ile taahhüdüm 19 Eylül'de bitecek. Bildiğim kadarıyla artık Millenicom'da taahhütlü paket yok. O yüzden daha fazla zam gelmeden yeni bir taahhütlü internet arayışındayım. En uygun fiyata da Superonline'de 100 Mbps 249 lira olarak buldum. Sizin önerebileceğiniz daha uygun fiyata taahhütlü bir internet var mı?

TurkNet'e geçebilirsin.

biz 10 yıllık superonline müşterisiyiz bize 250 tl'ye max 50 mbps veriyorlar yeni kullanıcılara 100 mbps veriyorlar çok saçmaymış

Geri
Yukarı