Taahhütlü Türk Telekom vs TurkNet

Angelic

Hectopat
24 aylık Türk Telekom taahhüdü 10 gün sonra bitecek. Şu an 165₺ ödüyorum, tekrardan bir 24 ay taahhütlü almaya kalksam ilk 6 aydan sonra 490₺ olacak. Absürt bir yükseliş takdir edersiniz ki. Bildiğiniz üzere TurkNet taahhütsüz sunuyor ancak ona da her geçen gün zam geliyor. Bugüne kadar internet bağlantısında da bir sorun yaşamadım. Enflasyon ve ekonomi beni arada bıraktı.

Türk Telekom en ucuz.png

Turknet.png
Altyapı.png

Vallahi kanka biz de şaştık bu ekonomiden ötürü ne halt edeceğiz ama benden sana tavsiye sorun yaşamadığın internetten şaşma. Tecrübe fiyat bir zamandan sonra gözüne batmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
24 aylık Türk Telekom taahhüdü 10 gün sonra bitecek. Şu an 165₺ ödüyorum, tekrardan bir 24 ay taahhütlü almaya kalksam ilk 6 aydan sonra 490₺ olacak. Absürt bir yükseliş takdir edersiniz ki. Bildiğiniz üzere TurkNet taahhütsüz sunuyor ancak ona da her geçen gün zam geliyor. Bugüne kadar internet bağlantısında da bir sorun yaşamadım. Enflasyon ve ekonomi beni arada bıraktı.

Eki Görüntüle 1940711

Eki Görüntüle 1940722 Eki Görüntüle 1940723

100 Mbps 490 TL mi kazık hocam.

Hocam Superonline'da şu anda 450 TL 500 Mbps.

Altyapı sorunsalı :D ama kanalize'ye güldüğümüz kadar gerçek olduğunda anlayacağız :)
Ot yiyoruz çayır üstünde yaralıyam...

Geri
Yukarı