Taahhütsüz internet servis sağlayıcısı önerisi

Berke Sel

Femtopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Editör
Arkadaşlar, mevcut internet paketim bitti ve 2 yıldır kullandığım Türk Telekom internetimi yenilemedim. Başka internet sağlayıcılarını düşünüyorum taahhütsüz, yüksek hızlı. Sizce tercihimi hangi internet sağlayıcısından kullanmalıyım? Aklımda şu anda NetSpeed var. Hem ucuz hem de yüksek hızda internet sağladığı söyleniyor. Bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
NetSpeed kullanıcısı olarak tavsiye etmem. Sabit yüksek ping değeri var. Türk Telekom'dan geçiş sağladım. Hiçbir şekilde fiziksel değişiklik yapılmadı. Ne modem değiştirdim, ne kablolama. Sadece bana verdikleri kullanıcı adı şifreyi modem arayüzüne yazdım. Sabit bir şekilde 10-20 ping artışı oldu kalıcı olarak. 55 ping aldığım oyunlarda 75-80'e sabitlendi artık.

Ek olarak son iki gündür 3-4 Mbps hız veriyor 35 Mbps'lik paketim olmasına rağmen. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. Online işlemlerden birkaç satır yazı yazmana izin veriyor o da sınırlı. Geri kalan tek şey beklemek.

Hocam önünüzde turknet netspeed ve millenicom seçenekleri var.
Bende aynı sizin gibiyim 3 gün önce türknete başvuru yaptım.
Beklemedeyim isterseniz buraya gelişmeleri aktarırım.

Turknet'i tavsiye ederim. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve altyapı ne kadar ise o kadar hız veriyorlar. Altyapı 15 gözüküyordu 13 Mbit civarında hız veriyor. Fakat burada değişik durum eskiden Vodafone kullanırken 8 Mbitlik pakette 6 Mbit veriyordu ve altyapınız bunu destekliyor diyordu. Firmaların çakallıklarının çözülmesi gerekiyor ancak işte örgütlü bir toplum yapımız yok maalesef.

Turknet'i tavsiye ederim. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve altyapı ne kadar ise o kadar hız veriyorlar. Altyapı 15 gözüküyordu 13 Mbit civarında hız veriyor. Fakat burada değişik durum eskiden Vodafone kullanırken 8 Mbitlik pakette 6 Mbit veriyordu ve altyapınız bunu destekliyor diyordu. Firmaların çakallıklarının çözülmesi gerekiyor ancak işte örgütlü bir toplum yapımız yok maalesef.
Hocam bildiğim kadarıyla Vodafone Süperonline, Türknet ise Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor.

Arkadaşlar, mevcut internet paketim bitti ve 2 yıldır kullandığım Türk Telekom internetimi yenilemedim. Başka internet sağlayıcılarını düşünüyorum taahhütsüz, yüksek hızlı. Sizce tercihimi hangi internet sağlayıcısından kullanmalıyım? Aklımda şu anda NetSpeed var. Hem ucuz hem de yüksek hızda internet sağladığı söyleniyor. Bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi acaba?
TürkNet'i tavsiye edebilirim. 2 yıldır kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı