Taahhütsüz İnternet

Taahhüt yaptırın. 2 ay sonra kapattırırsınız. 2 ayda fazla bir ceza ödeyeceğinizi sanmıyorum. Şirketlerle görüşün 2 ayda ne kadar ceza ödeyeceğinizi öğrenin. Hangisi daha uygunsa ona geçersiniz.

@tr_onur Kardeşim keşke tam okusaymışsın, hiçbir bedel ödenmeyecektir demiyor orada şu cümle geçiyor aynen aktarıyorum;

Yeni yönetmelikle birlikte sadece taahhüt kapsamında tüketiciye sunulan indirim tutarının, cihaz bedelinin tahsil edilebileceğini söyledi.

Arkadaşda zaten bunu ödemekten korkuyor.

@tr_onur Kardeşim keşke tam okusaymışsın, hiçbir bedel ödenmeyecektir demiyor orada şu cümle geçiyor aynen aktarıyorum;

Yeni yönetmelikle birlikte sadece taahhüt kapsamında tüketiciye sunulan indirim tutarının, cihaz bedelinin tahsil edilebileceğini söyledi.

Arkadaşda zaten bunu ödemekten korkuyor.
Taahhütsüz internette; bağlantı ücreti, modem ücreti peşin ödenir. Diğer paketlere göre pahalıdır.
Taahhütlü internette; genelde bağlantı ücreti ödenmez, modem ücreti taksitlere bölünür. Daha hesaplıdır.
Verdiğim linkteki ceza olayı taahhüt iptalinden doğabilecek çok yüksek ücretlerin istenmeyeceğine dair bir haber, hiçbir ücretin ödenmeyeceğine dair değil !
Örneğin; bir yere paket başvurusunda bulunsanız, onlar size modem verseler, siz paketi iptal etseniz, modemi hediye mi edecekler?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı