Taahhütsüz İnternet

Taahhüt yaptırın. 2 ay sonra kapattırırsınız. 2 ayda fazla bir ceza ödeyeceğinizi sanmıyorum. Şirketlerle görüşün 2 ayda ne kadar ceza ödeyeceğinizi öğrenin. Hangisi daha uygunsa ona geçersiniz.

@tr_onur Kardeşim keşke tam okusaymışsın, hiçbir bedel ödenmeyecektir demiyor orada şu cümle geçiyor aynen aktarıyorum;

Yeni yönetmelikle birlikte sadece taahhüt kapsamında tüketiciye sunulan indirim tutarının, cihaz bedelinin tahsil edilebileceğini söyledi.

Arkadaşda zaten bunu ödemekten korkuyor.

@tr_onur Kardeşim keşke tam okusaymışsın, hiçbir bedel ödenmeyecektir demiyor orada şu cümle geçiyor aynen aktarıyorum;

Yeni yönetmelikle birlikte sadece taahhüt kapsamında tüketiciye sunulan indirim tutarının, cihaz bedelinin tahsil edilebileceğini söyledi.

Arkadaşda zaten bunu ödemekten korkuyor.
Taahhütsüz internette; bağlantı ücreti, modem ücreti peşin ödenir. Diğer paketlere göre pahalıdır.
Taahhütlü internette; genelde bağlantı ücreti ödenmez, modem ücreti taksitlere bölünür. Daha hesaplıdır.
Verdiğim linkteki ceza olayı taahhüt iptalinden doğabilecek çok yüksek ücretlerin istenmeyeceğine dair bir haber, hiçbir ücretin ödenmeyeceğine dair değil !
Örneğin; bir yere paket başvurusunda bulunsanız, onlar size modem verseler, siz paketi iptal etseniz, modemi hediye mi edecekler?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı