Tab A7 32 GB ile 64 GB farkı

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Kuzenime tablet bakıyoruz da, Tab A7 modelini beğendik. Ama 64 mü 32 mi alsak karar veremedik. Eniştem zaman geçtikçe güncellemeler ile hafızasının dolabileceğini söylüyor.

Eğer 32 GB alırsak üzerine 64GB SD kart alacağız.
Eğer 64 GB alırsak SD kart alınmayacak muhtemelen.
Aralarına 150 TL fiyat farkı var ayrıca. :D

Şimdi düşündüm de, zaten üzerinden 3-5 sene geçince destek kesiliyor. Güncelleme ile en fazla 10-12 GB yer kaplar diye düşündüm. Zaten uygulamalar ve oyunlar SD karta yükleneceği için sorun yok. Ama kafalarında soru işareti kalmış, yani emin olamadık. Fikrinizi merak ettim. Hangisi daha mantıklı? 32 GB alırsak yeri hızlı mı dolar?

Kuzenime tablet bakıyoruz da, Tab A7 modelini beğendik. Ama 64 mü 32 mi alsak karar veremedik. Eniştem zaman geçtikçe güncellemeler ile hafızasının dolabileceğini söylüyor.

Eğer 32 GB alırsak üzerine 64 GB SD kart alacağız.
Eğer 64 GB alırsak SD kart alınmayacak muhtemelen.
Aralarına 150 TL fiyat farkı var ayrıca. :D

Şimdi düşündüm de, zaten üzerinden 3-5 sene geçince destek kesiliyor. Güncelleme ile en fazla 10-12 GB yer kaplar diye düşündüm. Zaten uygulamalar ve oyunlar SD karta yükleneceği için sorun yok. Ama kafalarında soru işareti kalmış, yani emin olamadık. Fikrinizi merak ettim. Hangisi daha mantıklı? 32 GB alırsak yeri hızlı mı dolar?

Şu anda 6 oyun yüklü (birisi PUBG) 3-4 GB boş yer var.(32gb)

Hocam boş verin 150 TL'yi, belki ileride başka biriniz için gerekecek, alın 64 GB'ı.

Geri
Yukarı