Tab A7 Android sürümü düşürülebilir mi?

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Canlar iyi akşamlar. Elimde Samsung Tab A7 sm T500 10.4 inç model tablet var. Şu an Android 12 yüklü. Cihazın gün geçtikçe yavaşladığını hissediyorum ve Android sürümünü düşürmeyi düşünüyorum. Sizce faydası olur mu? Bu modele uygun Android sürümü düşürebileceğim örnek video vb. gibi şeyler bulabilir miyim?

Nasıl yapabilirim ?
Eğer orijinal sürüm kullanmak isterseniz youtubeden "Samsung stock rom nasıl kurulur?" diye aratın orada bilgisayardan telefona yazdığı dosyayı cihazınızın android 10 versiyonunu yazmanız yeterlidir.
Custom rom nedir ? Ve nasıl yapabilirim ?
Costum rom android cihazlarda üretici dışında başkalarının yaptığı android tabanlı romlardır.Genelde costum romlar arayüzde daha akıcı kullanım sağlar.

Custom ROM nedir? Ve nasıl yapabilirim?

Custom ROM 3. şahıslar tarafından Android sürümlerin üzerinde oynama yapılarak daha stabil, performanslı kısaca daha iyi bir Android sürümü yaparlar. Bu biraz riskli bir iş ama bilgili biri yaparsa ya da bütün olması gerekenleri eksiksiz yaparsanız hiçbir sorun oluşmaz.

Eğer orijinal sürüm kullanmak isterseniz youtubeden "Samsung stock rom nasıl kurulur?" diye aratın orada bilgisayardan telefona yazdığı dosyayı cihazınızın android 10 versiyonunu yazmanız yeterlidir.

Costum rom android cihazlarda üretici dışında başkalarının yaptığı android tabanlı romlardır.Genelde costum romlar arayüzde daha akıcı kullanım sağlar.
Benimki tablet ama

Yeni konular

Geri
Yukarı