Tab A8 Alınır mı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  

Arkadaşlar selamlar. Linkteki ürün sizce alınır mı? Bilgisayarımın yanına taşınabilir 2. ekran olarak almak istiyorum. Başka bir işlevi olmaz herhalde benim için diye düşünüyorum. Sizce ne kadarlık bir ömrü kalmıştır bu cihazın?

Hocam aynı cihazdan kardeşim kullanıyor. Ekran kalitesini çok beğeniyorum. Pil performansı gayet yerinde. Aklınıza takılan soru varsa sorabilirsiniz.

Ya bütçe konusu aslında şöyle 20k ya bile çıkarım. Ama dediğim gibi bilgisayarımın yanına 2. ekran olarak kullanmak istiyorum, başka bir fonksiyonu olur mu benim için şu an emin değilim. Max fonksiyonu arada film izlemek olur yani. Aslında o yüzden minimum harcamayla bu işi kapatmak istiyorum. Çok fazla bir beklentim yok zaten olsa iPad alacağım.

Ya bütçe konusu aslında şöyle 20k ya bile çıkarım. Ama dediğim gibi bilgisayarımın yanına 2. ekran olarak kullanmak istiyorum, başka bir fonksiyonu olur mu benim için şu an emin değilim. Max fonksiyonu arada film izlemek olur yani. Aslında o yüzden minimum harcamayla bu işi kapatmak istiyorum. Çok fazla bir beklentim yok zaten olsa iPad alacağım.
iPad alman daha makul kaliteli oluyor iPad'lar samsung alacaksanda
bunu dene

iPad alman daha makul kaliteli oluyor iPad'lar samsung alacaksanda
bunu dene
Hocam sadece ekran olarak kullanmak için 10k para mı harcayayım? Başka bir işlevi olmayacak diyorum 3.5 liralık şey atmışım 10k tablet attınız mantıklı mı sizce?

Hocam sadece ekran olarak kullanmak için 10k para mı harcayayım? Başka bir işlevi olmayacak diyorum 3.5 liralık şey atmışım 10k tablet attınız mantıklı mı sizce?

Kusura bakmayın bir üst mesajda başka bir işlevde kullanacak mıyım emin değilim dediğiniz olasılığı göz önünde bulundurarak böyle bir ürün önerdim eğer bu ürüne sıcak değilseniz, Tab A8 ürününü alabilirsiniz.

Geri
Yukarı