Tab S8 Ultra çok pahalı değil mi?

Hem TR hem yurtdışı İçin aşırı pahalı. Bu fiyatlara tablet şartsa M1 Çipli iPad almak daha mantıklı. Bu fiyata tablet alınıyorsa profesyonel işler için alınır gibime geliyor. Profesyonel işler için de M1 çipin rakibi yok.
Katılmıyorum. Android tabletler de güzel.

Bana kalirsa rakipsiz bir urun. M1 islemcili 120Hz ekranli bir iPad alamiyorsan iPad almanin zaten hicbir mantigi yok. 60Hz ekrani ve kalem gecikmesiyle cekilecek dert degil iPad. Sirf bu yuzden iPadimi satip zamaninda Galaxy Tab S7 almistim ve gayet memnun kalmistim.

M1 islemcili en ucuz iPad ile Tab S8 ultranin fiyati neredeyse ayni. iPad 11 inch, kalem yok. Tab S8'in ekran boyutu olarak alternatifi yok. Kalemi icerisiinde dahil.

Tercih meselesi. Ben yazim deneyimi acisindan Samsunglarin cok daha iyi oldugunu dusunuyorum.

M1 işlemcisini gözünüzde büyütmeyin şu takıntıdan vazgeçin artık.
Ürünü aldım ve m1 işlemcili ipad pro tabletine de sahibim. s8 ultra Ezip geçiyor. Daha fazla detaya bence gerek yok. Bana kalırsa her anlamda daha iyi s8 ultra.

Bu ülkede iyi bir bisiklet fiyatına "o paraya motosiklet alırım", iyi bir motosiklet fiyatına "araba alırım" yorumları yıllardır vardı. Bugün ise teknoloji için benzer şekilde tablet yerine laptop, laptop yerine masaüstü toplarım diyenler var. Bir ürün grubunun high-end ürünleri zaten spesifik olarak o cihazın alıcısına hitap eder, laptop tabletten daha mantıklı diyen ve dizüstü bilgisayarı olmayan kimse zaten S8 Ultra almıyor emin olabilirsiniz.

Bu ülkede iyi bir bisiklet fiyatına "o paraya motosiklet alırım", iyi bir motosiklet fiyatına "araba alırım" yorumları yıllardır vardı. Bugün ise teknoloji için benzer şekilde tablet yerine laptop, laptop yerine masaüstü toplarım diyenler var. Bir ürün grubunun high-end ürünleri zaten spesifik olarak o cihazın alıcısına hitap eder, laptop tabletten daha mantıklı diyen ve dizüstü bilgisayarı olmayan kimse zaten S8 Ultra almıyor emin olabilirsiniz.
Aynen öyle.

Geri
Yukarı