Tablet için OS önerisi

Hangisi ?

• İos

Oy: 4 36,4%
  • Windows

Oy: 6 54,5%
  • Android

Oy: 1 9,1%

• Oy verenlerin toplamı
    11
  • Anket şu tarihte sona erecek: .
Kesinlikle Windows. 2 yıl önce 179 TL'ye 1GB RAM 'li Reeder W7iC almıştım. Uçak gibiydi , kasma vs sorunu yoktu. Tabi android gibi oyun vs. odaklı değil ama bildiğin x86 PC işlemcisi kullandıkları için , normal EXE programları bile kurabiliyorsun. Tablette IDM keyfi :) Klavye fare ile kullanmamama rağmen hiç pişman olmadım. Her işimi gördü. Klayve fare ile kullanacaksan zaten kesinlikle Windows al. Android daha çok dokunmatik odaklı bir sistem. 1000 TL'den ucuz çok fazla Windows tablet modeli bulabilirsin.

IOS öneririm ki ipad kullanmıştım çok daha performanslı diyebilirim. Bunun dışında ise windows olabilir.

Olaya bak yazıda ki " s " harfi küçük diye Türkçe kuralından dolayı ceza veriyorlar sitenin adı bile Türkçe değil bu ne sevda anlamadım. @Recep Baltaş tamam anlarım Türkçe karakter kullanılması okunurluk açısından da gerekli ama bir harf küçük diye ceza verilmez insanları kaçırıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı