Çözüldü Tablet nasıl aynı anda şarj edilip PC'ye bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LocalNet

Hectopat
Daha fazla  
Benim Piranha Ultra Tab 4 tablet 9.0 var. Bilgisayara bağladığımda tableti kontrol ediyorum ama bunu yaparken şarj bitiyor. Hem şarj edip hem PC'ye bağlamanın yolu var mı?

NOT: Bilgisayara ayrı, tabletin şarjı için ayrı kablo takmak istiyorum.
NOT: Tablet Android 5.1

Çözüm
Benim Piranha Ultra Tab 4 tablet 9.0 var. Bilgisayara bağladığımda tableti kontrol ediyorum ama bunu yaparken şarj bitiyor. Hem şarj edip hem PC'ye bağlamanın yolu var mı?

Not: Bilgisayara ayrı, tabletin şarjı için ayrı kablo takmak istiyorum.
Not: Tablet Android 5.1

Evet, şarj aletinizin kablosunu çıkartın ve büyük olan ucu bilgisayarınıza takın fakat tabletiniz şarj aletine kıyasla daha yavaş şarj olacaktır. Pek önermem, zorunlu kalmadıkça kullanmayın. Zaman kaybı. Bunun yanında tabletinizden bilgisayara veya bilgisayarınızdan tablete veri aktarımı yapabilirsiniz.

Edit: Tabletinizi bilgisayara taktığımızda tamamen kapatın, o zaman şarj olacaktır.

Not: Bilgisayara ayrı, tabletin şarjı için ayrı kablo takmak istiyorum.
Not: Tablet Android 5.1

Evet, şarj aletinizin kablosunu çıkartın ve büyük olan ucu bilgisayarınıza takın fakat tabletiniz şarj aletine kıyasla daha yavaş şarj olacaktır. Pek önermem, zorunlu kalmadıkça kullanmayın. Zaman kaybı. Bunun yanında tabletinizden bilgisayara veya bilgisayarınızdan tablete veri aktarımı yapabilirsiniz.

Edit: Tabletinizi bilgisayara taktığımızda tamamen kapatın, o zaman şarj olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet şarj aletinizin kablosunu çıkartın ve büyük olan ucu bilgisayarınıza takın fakat tabletiniz şarj aletine kıyasla daha yavaş şarj olacaktır pek önermem zorunlu kalmadıkça kullanmıyın zaman kaybı bunun yanında tabletinizden bilgisayara veya bilgisayarınızdan tablete veri aktarımı yapabilirsiniz.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı