Tablet önerisi ?

Ben tablette Windows işletim sistemini öneririm daha çok. Asus'un güzel bir tableti var, üzerine oturtulan bir de klavyesi var. Takıp katlayınca kibar bir netbook'a dönüşüyor. İncelemenizi öneririm.
10 inç bu arada.
Win. istemiyorum ya bilgisayar gibi geliyor çok saçma laptop almıyorum sonuçta.

Win. istemiyorum ya bilgisayar gibi geliyor çok saçma laptop almıyorum sonuçta.
Ben daha çok iş görme yönünden değerlendirdiğim için dedim. Benim için android tablet gereksiz, android telefonumla her işi hallediyorum zaten, android tablette daha farklı bir iş yapamam. Sadece ekranı büyük. iPad'ler ise sadece internet ve oyun tableti. Ancak windows tabletler, laptopu taşıyamadığınız zamanlarda daha çok iş görecektir diye düşünüyorum. Zaten evdeyken laptop ya da telefon kullanılır genelde.

Son düzenleme:
Ben daha çok iş görme yönünden değerlendirdiğim için dedim. Benim için android tablet gereksiz, android telefonumla her işi hallediyorum zaten, android tablette daha farklı bir iş yapamam. Sadece ekranı büyük. iPad'ler ise sadece internet ve oyun tableti. Ancak windows tabletler, laptopu taşıyamadığınız zamanlarda daha çok iş görecektir diye düşünüyorum. Zaten evdeyken laptop ya da telefon kullanılır genelde.
Ödevlerimi yapabilir miyim ipad de veya win işletim sistemli tabletlerde ?

Ödevlerinin ne olduğuna bağlı ancak en rahat yine windows tablette yaparsın. Ipad ile pek bir şey yapamazsın.

İşletim sistemine göre işini en iyi görebilecek tabletleri seçmeye çalıştım. Daha çok var ancak hepsi birbirine yakın. Karar senin.
İsteklerine göre önceliğin android olsun. ios'u en son düşünmeni tavsiye ederim.

Windows tabletler:
www.vatanbilgisayar.com: TAB MIIX2_10 INTELZ3740 2G/64GB/10.1"/W8 - Vatan Bilgisayar

Android Tabletler:
www.vatanbilgisayar.com: SAMSUNG T807 GALAXY TAB S 1.9+1,3 GHZ-3 GB RAM-16GB DISK-10.5''-CAM- AND.4.4 - Vatan Bilgisayar

iOS tabletler:
www.vatanbilgisayar.com: Ipad Air 2-16GB WIFI+4G-SpaceGrey-9.7''Retina-Bluetooth-10 Saat Pil Ömrü-472Gr - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı