Tableti 2. monitör olarak kullanmak mümkün mü?

Anhedonia

Decapat
Daha fazla  
Selam. Böyle bir şey mümkün mü? 1-2 bin liralık bir tablet alıp masaüstü bilgisayarıma 2. ekran yapabilir miyim bunu? Bir şeyler izlemek, kripto grafiklerini takip etmek için falan bana yeter. Büyük bir şeye ihtiyacım yok, hem ergonomi açısından da çok iyi olacağını düşündüm. Acaba çok mu ısınır veya bozulur mu onu da bilemiyorum gerçi, önerir misiniz böyle bir şeyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Böyle bir şey mümkün mü? 1-2 bin liralık bir tablet alıp masaüstü bilgisayarıma 2. ekran yapabilir miyim bunu? Bir şeyler izlemek, kripto grafiklerini takip etmek için falan bana yeter. Büyük bir şeye ihtiyacım yok, hem ergonomi açısından da çok iyi olacağını düşündüm. Acaba çok mu ısınır veya bozulur mu onu da bilemiyorum gerçi, önerir misiniz böyle bir şeyi?
Mümkün

Arkadaşlar peki Teamfight Tactics gibi bir oyunu ekrana verip oynarsam sorun olur mu? Isınma durumu falan nasıl oluyor? Sağlıklı olmuyorsa hiç bulaşmayayım.

spacedesk gibi uygulamalar var her ikisine de yüklersen bağlayıp kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı