Tabletin acma kapama dugmesi calismiyor

Tablette vardır. Ben kullandım. Bilip bilmeden konuşma lütfen. KNK o düz kontak değil kısa devredir. Tuş çalışmıyorsa ben arkadaki kapağı açtım. İçinde tuşun değmesi gereken yerlere demir bir çubukla 2 ucundan 1'ini lehimledim. Diğer ucnu değdirince açılıyordu.

Ya lütfen okuduğum şeyi anlamadan yorum yapmayın tablette düz kontak yoktur demişim bana diyorsunki bilip bilmeden konuşma o düz kontak değil kısa devre demişsin düz kontak arabada olur yanlış bilgi değildir benimlede konuşuken kullandığınız hitap cümlelerine dikkat et.

Ya lütfen okuduğum şeyi anlamadan yorum yapmayın tablette düz kontak yoktur demişim bana diyorsunki bilip bilmeden konuşma o düz kontak değil kısa devre demişsin düz kontak arabada olur yanlış bilgi değildir benimlede konuşuken kullandığınız hitap cümlelerine dikkat et.

Düz kontak derken neyi ima ettiysen onu söyledim.

Asıl senin bu konuda bilgin olmadığı belli oluyor neyse konu ileriye gitti uzatmayalım.

Boş yorum yapmayınız lütfen tableti servise gönder diyorum bunun neresi biligisizlik oluyor acaba konu sahibi arkadaşa diyorsunki bıçakla tabletin arkasını aç vs. bu bilginin neresi doğru?

Merhaba; Konu eski olabilir ama Google aramada benim gibi gelen çok kişi var buraya. Bu sorunu şu videoda anlatılan yöntem ile çözdüm. Umarım size de faydası olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video linkini tekrar atıyorum sanırım yanlış oldu ilk yerde fark etmemişim. İşte çözdüğüm video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı