Tabletin acma kapama dugmesi calismiyor

😁 😁
Arkadaslar dedigim gibi tabletin acma kapama dugmesi bozuk. Anakart üzerinden tablet acilir mi? Acilirsa nasil acilir? Ben baska forumlarda duz kontak yap diye gordum ama düz kontak nasil yapilir bilmiyorum.

Kardeşim diğer forumlardaki arkadaşlar seninle dalga geçmiş düz kontak ile çalıştırma arabada var tableti öyle çalıştırma şansın yok maalesef sen en iyisi bir tamirciye götür.😁😁

Hayir. Sarja taktiktan sonr yazi cikiyor sarjı cekdikten sonra yazi gidiyor.(Lenovo acilis yazisi geliyor)

Tabletin açılmasını bekle şarj olsun biraz sonra kendiliğinden açılır oşekilde açabilir kullanabilirsin daha sonra kullanacağın zaman şarja tak ekran açılınca kullan.

Tabletin açılmasını bekle şarj olsun biraz sonra kendiliğinden açılır oşekilde açabilir kullanabilirsin daha sonra kullanacağın zaman şarja tak ekran açılınca kullan.
[eUOTE="El Profösör, post: 6119828, member: 340774"]
[/QUOTE]
neredeyse 1 saat kadar sarjda kaldi yine acilmadi

[eUOTE="El Profösör, post: 6119828, member: 340774"]

Neredeyse 1 saat kadar sarjda kaldi yine acilmadi.
[/QUOTE]
O zaman tablette bir sıkıntı olabilir anakartı yanmış olabilir.

Geri
Yukarı