Tabletin acma kapama dugmesi calismiyor

😁 😁

Kardeşim diğer forumlardaki arkadaşlar seninle dalga geçmiş düz kontak ile çalıştırma arabada var tableti öyle çalıştırma şansın yok maalesef sen en iyisi bir tamirciye götür.😁😁

Hayır ne alaka araba yanlış bilgilendirme yapma.
Kardeşim ilk önce bıçak gibi bir şeyle tabletin arka kapağını aç dikkatlice sonra güç tuşunun kablosunun olduğu yere dikkatlice tornavida değdir ben öyle açıyordum.
Neredeyse 1 saat kadar sarjda kaldi yine acilmadi.

O zaman tablette bir sıkıntı olabilir anakartı yanmış olabilir.
[/QUOTE]
Ben hiçbir cihazı şarjı dolunca kendi açıldığını görmedim.

Kardeşim ilk önce bıçak gibi bir şeyle tabletin arka kapağını aç dikkatlice sonra güç tuşunun kablosunun olduğu yere dikkatlice tornavida değdir ben öyle açıyordum.

Flex kablosu şeklinde olabilir, gözle çok zor görülebilen pin'lere sahip olabilir, gereksiz masraf açabilir başına.

O zaman tablette bir sıkıntı olabilir anakartı yanmış olabilir.

Ben hiçbir cihazı şarjı dolunca kendi açıldığını görmedim.
[/QUOTE]
😁 😁 😁 Iyi okur musun yazdığımı ne demişim acaba yanlış bilgilendirme falan yapmadım. Asıl sen yanlış bilgilendirme yapıyorsun bıçakla olacak iş değil o lütfen bilgi sahibi değilsen yorum yapma.

Başka yere elektrik varken değerse anakart yanar tabii. O yüzden doğru yere değdirmelisin.

Ben başka bir şey diyorum, farklı yere değdirmekten bahsetmiyorum kardeşim.

Güç ve Ses tuşları bir flex kablosunda oluyor genellikle. Bu flex kablosunun yuvası çok ince, iğne bile zor girip pin'leri ezebilir, başına da masraf çıkartır.

Başka yerler, anakart yanığı vesaire ne alaka?

Arkadaslar bilgisayar anakart uzerinden açiliyor ya bu tablet icinde de gecerli mi?

Tabletin anakartına ait bir görsel yükleyin güç tuşu taraflarına ait.

Arkadaslar bilgisayar anakart uzerinden açiliyor ya bu tablet icinde de gecerli mi?

Ben hem laptopumu hem de kardeşimin tabletini açtım.
Ben başka bir şey diyorum, farklı yere değdirmekten bahsetmiyorum kardeşim.

Güç ve ses tuşları bir Flex kablosunda oluyor genellikle. Bu Flex kablosunun yuvası çok ince, iğne bile zor girip Pin'leri ezebilir, başına da masraf çıkartır.

Başka yerler, anakart yanığı vesaire ne alaka?

Ben onu sana yazmadım.

Ben hem laptopumu hem de kardeşimin tabletini açtım.

Ben onu sana yazmadım.

Bakın tekarardan söylüyorum siz böyle yapmış olabailirsiniz sizin tabletiniz tamir olmuş olabilir ama her tablette geçerli olacak değil ve durduk yere fazladan masraf çıkabilir.

Bakın tekarardan söylüyorum siz böyle yapmış olabailirsiniz sizin tabletiniz tamir olmuş olabilir ama her tablette geçerli olacak değil ve durduk yere fazladan masraf çıkabilir.

Tüm tabletlerin anakartı aynı modelde tasarlanıp, tek bir fabrikadan çıktığını falan zannediyor sanırım arkadaş.

Geri
Yukarı