MEB tabletinden MEB sistemi nasıl silinir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O tabletlere hiçbir şey yüklenmiyor ayrıca. Eger sırf ders için olsaydı sonraki tabletlerdede kilit olurdu. Teşekkürler.

Hocam benimkisi General M. degil, Samsung.
Sanane denilecek bir durum yok ben gerçekleri söylüyorum, sizin oyun sevdanız yüzünden derse giremeyenler var.

Bu videoyu izlemenizi rica ediyorum, teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Senin gibi keyiften girmeyenlere hakkım helal olmasın.Millet derse girmek için can atıyor burda.sonra MeB TabLetİNe biR şEy yüKLeNmiyOR

O tabletlere hiçbir şey yüklenmiyor ayrıca. Eger sırf ders için olsaydı sonraki tabletlerdede kilit olurdu. Teşekkürler.

Hocam benimkisi General M. degil, Samsung.
MEB'in dağıttığı tabletten MEB yazılımlarını silmeniz/nasıl silineceğini sormanız bile yasak. Konuya nasıl izin verildi bilmiyorum ama tespit edilirse okulunuz tarafından ceza alabilirsiniz.

Bu videoyu izlemenizi rica ediyorum, teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kısıtlama getirmedilerse bir sebepleri vardır mutlaka ya da video üreticisi tableti kendi almıştır belki. Benim tanıdığım herkesin tabletinde kısıtlama var, kimse de senin gibi kurnazlık peşinde değil ama :) Bu tablet, MEB'in sana sunduğu çok güzel bir fırsat ama senin bu fırsatı suistimal etmen hem çok yanlış hem de hiç etik değil. Tableti gerçekten dersine katılmak için almayı bekleyen binlerce öğrenci var sırada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı