Tablette Güncelleme İçin Yer Yok

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Şimdi şöyle bir sorun var oynadığım oyuna bir güncelleme geldi, güncellemeyi yapmak için yer açmam gerekiyor. Tüm uygulamaları sildim, hiç bir uygulama kalmadı ama hala yer yok diyor. Clean Master indirip temizleme yapacağım, onu da indirirken yer yok diyor, oyundaki ilerlemelerimi de bir Google Play hesabına kayıt etmediğim için oyunu silip Clean Master'ı da yükleyemiyorum. Benim hesabım gitmeden oyunu nasıl güncellerim? Arada kaldım valla, ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Play Store verilerini temizlemeyi denedin mi?
60966832_173893893609519_4628796281370068355_n-6995436088.jpg

Sana bir tavsiye vereyim bu konuyla ilgili, depolama kısmına girip bütün klasörlerin içine gir çık ve boş olan ve içinde dosya olan şeylerin hepsini gözden geçir. Bazı oyun ve uygulamalar çok sinir bozucu olmasına karşın cihazın içine dahi reklamları indiriyor, telefonumu her temizlediğimde bu şekilde onlarca video buluyorum oyun reklamı olan. Buna çözüm olarak da internet bağlantısı istemeyen oyunların ve uygulamaların hepsinin internet erişimini kaldırdım ancak depolama kısmına bir girip nelerin en çok alan tükettiğini ve hangi uygulamayı silersen ne kadar yer açılacağını bir kontrol etmende fayda var ayrıca da bir hafıza kartı edinip eğer cihaz destekliyorsa varsayılan depolama konumunu hafıza kartına çevirmen, uygulama indirmelerini de oraya taşıman senin cihazında güzel bir depolama alanı açılmasını sağlayacaktır.

Sana bir tavsiye vereyim bu konuyla ilgili, depolama kısmına girip bütün klasörlerin içine gir çık ve boş olan ve içinde dosya olan şeylerin hepsini gözden geçir. Bazı oyun ve uygulamalar çok sinir bozucu olmasına karşın cihazın içine dahi reklamları indiriyor, telefonumu her temizlediğimde bu şekilde onlarca video buluyorum oyun reklamı olan. Buna çözüm olarak da internet bağlantısı istemeyen oyunların ve uygulamaların hepsinin internet erişimini kaldırdım ancak depolama kısmına bir girip nelerin en çok alan tükettiğini ve hangi uygulamayı silersen ne kadar yer açılacağını bir kontrol etmende fayda var ayrıca da bir hafıza kartı edinip eğer cihaz destekliyorsa varsayılan depolama konumunu hafıza kartına çevirmen, uygulama indirmelerini de oraya taşıman senin cihazında güzel bir depolama alanı açılmasını sağlayacaktır.
Oldu kanka teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı