Takasla Casper laptop alınır mı ?

IP1524

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Odamda masaüstü PC koyacak yerim olmadığı için abimin odasına koymuştum. Arada lazım olmaya başladı. Laptopla takas etmeyi düşündüm birisi 350 TL fark ile Casper laptop ile takas teklif etti. Biliyorum casper iyi değil. Ama ne dersiniz ?

Satılık değil Sadece laptop takaslı
İlan No: 314861245
Satılık değil Sadece laptop takaslı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 314861245 (Bu benim pc biliyorum 1000tl etmez öylesine takaslık olduğu için yazdım)

Casper leptop
İlan No: 307823372
TEMİZ GARANTİLİ CASPER LAPTOP - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 307823372 ( Bu da takasa gelen laptop)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Odamda masaüstü PC koyacak yerim olmadığı için abimin odasına koymuştum. Arada lazım olmaya başladı. Laptopla takas etmeyi düşündüm birisi 350 TL fark ile Casper laptop ile takas teklif etti. Biliyorum casper iyi değil. Ama ne dersiniz ?

Satılık değil Sadece laptop takaslı
İlan No: 314861245
Satılık değil Sadece laptop takaslı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 314861245 (Bu benim pc biliyorum 1000tl etmez öylesine takaslık olduğu için yazdım)

Casper leptop
İlan No: 307823372
TEMİZ GARANTİLİ CASPER LAPTOP - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 307823372 ( Bu da takasa gelen laptop)
Kesinlikle hayıırr... Burada bilgisayar marka tavsiyesi istersen son çare olarak bile duyamayacağın bir marka bu Casper.. Boşuna demiyorlar: Casper Pişmanlıktır :)

Cezalıydım kusura bakmayın. Peki Sony tavsiye edermisiniz ?

Ya da HP ?
HP çok ısınıyor diyorlardı. Ama Sony genel olarak iyi durumda bir marka.... Biraz pahalı olabilir. :)
He bu arada, bataryası o kadar iyi değil. Bataryanın ömrü tükenmesin diye şarj durumunun olduğu yerlerde pili çıkartıp direk prizden kullanmanı öneririm.

740M 4Gb RAM ve i5 4.nesil Sony buldum. 1200 tl diyor satıcı indirim yapmıyor. Ama benim kendi bilgisayarımı 600 e felan satmam lazım ki yoksa alamam. Biliyorum iyi bilisayar değil benimki ondan hiç soran mesaj atan yok sahibinden de. Ama bir satıcıyla konuştum laptop takaslarmısınız dedim. Kabul etti. 500-600 den anca satarım o yüzden sizinkini de o fiyattan sayabilirim anca dedi. Orası iyi ama laptoplarının ekran kartları iyi değil.

Casper önermiyoruz. Ayrıca herhalde o bilgisayar kendi başına 1400TL etmez. Hem HD hem de özellikleri kötü.

Casper için üst düzey bir marka diyemem ama bu kadar da aşağılamanız yanlış. 2 laptop kullandım ikisi de Casper idi. İkincisini hala kullanıyorum. GT840M ekran kartlı , i5-4210M işlemcili ve 4GB ramli (kendim 8 daha ekleyerek 12 yaptım) laptopım GTA5 , Witcher 3 , Shadow Of Mordor gibi oyunları açıyor. 1 ay sonra sistem toplayacağım o ayrı konu ama yine de 2 senedir beni iyi idare etti.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı