Taken 2 - 2012'nin en berbat filmi

ppzOaHt.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben size ALTIN YUMRUK İSTANBULDA adlı filmi tavsiye edeyim.
Yıllar önce çevrilmiş bu filmi gerçekten çok beğendim. JACKIE CHAN'in oynadığı bu filmde bazı abartılar olsa da gerçekten iyi bir yapım olmuş.
Bu arada konumuz dışında ama şu bizim Recep'i dövsem acaba kaç gün ceza alırım:)
Yahu yat artık. Beni de uykusuz bırakıyorsun;)

Yahu Jackie Chan'i yanlış yazmışım. Rezil oldum sosyeteye. Kendisi duymadan düzelteyim bari:D

Ben size ALTIN YUMRUK İSTANBULDA adlı filmi tavsiye edeyim.
Yıllar önce çevrilmiş bu filmi gerçekten çok beğendim. CHACKI CHAN'in oynadığı bu filmde bazı abartılar olsa da gerçekten iyi bir yapım olmuş.
Bu arada konumuz dışında ama şu bizim Recep'i dövsem acaba kaç gün ceza alırım:)
Yahu yat artık. Beni de uykusuz bırakıyorsun;)

Abicim o filmi en az 10 defa Samanyolu ve Kanal 7 yayınladı. :D

Abicim o filmi en az 10 defa Samanyolu ve Kanal 7 yayınladı. :D

Evde 3D HD TV var. Hemi de uymadı anteni ile 700 kanal ihtiva etmektedir. O dediğin kanallar değil diğer kanalları da izlemiyorum. Artık 3D B/R filmlere yönelmiş durumdayım.
Buna rağmen UPSCALLING özelliğinden dolayı hala bazı DVD filmlerimi atıp atıp seyrediyorum.

st020y.jpg

st023.jpg

Blu-ray player nedir? Upscaling hepsinde yok :)
B/R player de LG marka. Çok iyi bir model değil ama 3D film gösterebilme özelliği var. TV'yi alırken hediye vermişlerdi.
NOT: TV de upscalling özelliği var. Bir 1080P kadar olmasa da tatminkar seviyede upscalling yapabiliyor. İyi kalite yayınlarda ve DVD'ler de neredeyse farkedilmiyor.

st028.jpg

B/R player de LG marka. Çok iyi bir model değil ama 3D film gösterebilme özelliği var. TV'yi alırken hediye vermişlerdi.
NOT: TV de upscalling özelliği var. Bir 1080P kadar olmasa da tatminkar seviyede upscalling yapabiliyor. İyi kalite yayınlarda ve DVD'ler de neredeyse farkedilmiyor.

Back to the future :)

Abi akşam size geliyorum. Patlak mısır isterim. :D

Pencere çerçevesindeki ledlerde karanlıkta odaya deli bir efekt katar. :D

Back tu the future'un serisi B/R olarak bulunmaktadır.
Patlak mısır önemli değil de benim korktuğum, sistemi görünce ''guduruk'' olmandır.
Ledlere gelinceye kadar öyle efektler var ki kendini uzay aracı içerisinde sanabilirsin:)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı